110030 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Minu jaanid ka möödas ja kodus tagasi


Ühinen siis nendega, kes juba käed püsti tõstsid, kel jaanid said läbi. Nii ka minul ja olen kodus tagasi. Siin pildil on kokkuvõte, palju ma saavutasin oma plaanis olla jaanidel 100% kavas. 

Sõites ida-virumaa poole, sõin hommikusöögiks autos 100g Luxus batooni. Lõunasöögiks Kiviõlis 3h sõitu hiljem, võtsin Pärnust veel porgandidipi jaoks materjali kaasa. Aga kohale jõudes selgus, et on kiire ja peame mu õe juurde juba grillima minema. Sinna kadus siis mu lõuna. Lõppeks sain ma alles nö lõunat kell kuus õhtul ja ma olin nii näljane, et sõin planeeritud patukat ülejäänud õhtu 😠 

Ja siis järgmine päev oli samuti, kus kõik plaanid lendasid pea peale. Ma olin küll vanemate juurde enda spets asjade jaoks toiduained varunud, aga me jäima hoopis õe juurde ööbima ja nii olin kavast väljas 1,5 päeva. Ja järgmine pilt on tänane hommikusöök, kus ma juba olin vanemate juures ja sain kasutada omi toiduaineid. Nii ma tegin omletist kodujuustu ja spinatiga tuletatud salat, mis ma hiljaaegu avastadin. See on ikka niivõrd maitsev, et teen hommegi. 

Aga naljakas oli see, et idas hommikust süües, unustasin ma lihtsalt täiesti puuvilja ära😃

 

Aga oma porgandeid vedasin ma niisama edasi-tagasi. No tahtsin, et nad ka eestimaa suve näeksid 😂😂

Tõin nad siis sama targalt Pärnusse tagasi, et teha nad TÄNA õhtusöögiks. 

Hilisõhtusöögi sõin ma juba ära, selleks oli 50g Luxus batooni, mis mul üleeile järgi jäi. 

Ja sain minagi seekord maalt, oma vanaemalt terve suure vaagnatäie aedmaasikaid 💖 Ma olen nii õnnelik, need on ikka magusamad kui Poolakad. Ja kuna ma hommikul unustasin hommiku omleti kõrvale puuvilju orgunnida, siis nüüd kodus söön alles maasikaid 🙂

Kuid minu hajameelsus ongi selline, ma võin täiesti mõningad toiduained retseptidesse lisada. 

Ma tean, et ma ei oska end kodunt ära olles samamoodi distsiplineerida nagu oma kindluses. Siis täna koju saabudes, käisin ma juba kepikõndi tegemas. Täitsa 5,5km sain kätte. Nii vähe seetõttu, et mees pani mulle ajalise piirangu. Kuna jõudsime alles õhtupoolikul tagasi, siis ma pidin teistega ka arvestama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maarja Vihman
23306 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen kahe lapse ema Pärnus. Mulle meeldib treeninguna kõige rohkem kepikõnd või ujumine. Peale teist last, olen kaaluga püsti hädas. Aga mitte enam kauaks!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap pole dieet, vaid eluviis - minu eluviis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.