110139 kasutajat 492 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Küll ma olen ikka laisk..


Ma lasin ennast möödunud nädalavahetusel korralikult lõdvaks ja karm reaalsus virutas mulle, kui esmaspäevahommikul kaalule astusin. Õnneks ei saavutanud ma päris nulliseisu, aga lähedal olin. Kuna ma alles 3 nädalat tagasi ka alustasin fitlapis, siis jõudsin kaotada vaid 3kg ja 1,5kg oli tagasi tulnud. Ma pole ikka veel seda enne kaotatud seisu saavutanud, äkki homme. Puudu oli kõigest 300g. Sel nädalal olin 100% kavas. Edaspidi tean, käest laskmisel on rasked tagajärjed. Aga vähemalt olen saavutanud suured edusammud mõtteviisis. Ma jään fitlapiga vist ikka elu lõpuni. Mulle ei meeldi, et teen valesid valikuid iseseisvalt. Kui isegi mu lapsed söövad fitlapi järgi kergemat kraami rohkem, siis see on mu indikaator, et asi on õige. Kuigi ma pole halb kokk, siis minu liiga rammusad road lastele ei maitsenud. Vot. Muidugi nemad söövad oma sisetunde järgi. Kui väheks jääb, saavad alati juurde. Selle jutu peaksin ma vist ka enesetutvustusse kirjutama 😃.                                       

Nüüd seisavad ees jaanid. Ennast tagasi ma ei hakka hoidma, kuna ma saan grillitud toite ülimalt harva – korteris elamise "õndsus"😞

Aga juba mu mõte liigub selles suunas, kuidas toime tulla väikeses linnas, kus poodides jäädki miskit täistera otsima. Täna tegin ühe oma lemmikroa teises võtmes ja saingi idee.

See on siis omlett kodujuustu ja spinatiga. Kusjuures, ma pole siiani seda veel kordagi spinatiga teinud 😃 Koguaeg asendustes tomat ja vabavarast sibul ja/või varsseller. Ma täna kohe üldse ei viitsinud omletiga möllama hakata :/ 

Otsustasin, et tahan hoopis kodujuustuga muna salatit, aga mitte päris seda, mis meil retseptivalikus. Ja nii leiutasin selle – kodujuust, keedetud tükeldatud munad, tomat, kurk, till. Lihtne, aga jõhkralt maitsev. Sisse tuli kaaluda vaid kodujuust ja muna. Soovitan teistelegi ja see lihtne roog on mu üks hommikusööke vanemate juures. Ilmselt varun igaks juhuks ka luxus batooni. Äkki tekib probleeme mõne toiduaine leidmisega.    

Eile ja täna õhtul sõime tortillasid – oi kui head! 👏😘

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maarja Vihman
23404 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen kahe lapse ema Pärnus. Mulle meeldib treeninguna kõige rohkem kepikõnd või ujumine. Peale teist last, olen kaaluga püsti hädas. Aga mitte enam kauaks!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap pole dieet, vaid eluviis - minu eluviis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.