91905 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Maarja Vihman on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Kodujuust viskab juba üle
14.02.2017

Palusin mehel eile omale toidukraami tuua ja tegin nimekirja, ja muidugi unustas ta enamus asju. Ma tahtsin, et ta läheks spetsiaalselt rimisse ja tooks mulle profeel jogurteid proovida. Meie koduselveris ei müüda veel ja siis, kui mulle toob jogurtid, võtku lastele ka omad jogurtid. Muidugi läks ta otsejoones selverisse, ostis lastele jogurtid ja kõik. Ma olin nii pettunud. Nii et ma ei tea, millal ma saan ikkagi. 

See eest siis kodujuustu ikkagi tõi ja ma olen täna juba kaks rooga sellega söönud. Hommikuks omlett spinatiga ja lõunaks.. hea, et siis meelde tuleb eksju.. ahjaa, värske kartul kodujuustusalatiga vms. Ei meenunud seetõttu, et kartuli asemel olid mul lihtsalt makaronid, täistera penned. 

Möödunud nädalavahetusel käisime mu ema sünnipäeval. Kuna ta koguaeg sokutab mulle hästi palju toiduaineid kaasa iga kord, siis ka seekord ning pani mulle muuhulgas ka rukolat ja spinatid jne. Ta ütles, et ta ei jõua ära süüa. Koguaeg läheb enne käest ära. Mina aga annan sellele hästi pihta ja nüüd meenuski, et rukolal olid ju piirangud 😐 normaalne… Aga ega 30g kokku küll ei tulnud. Isegi kahe eine peale kokkugi mitte. Ja ma ei tea, mis värk on, aga magu väänleb. Võib olla hapust apelsinist, mis hommikusöögiks ette oli nähtud. Nüüd lõunat kui sõin, siis paremaks ka ei läinud. Loodetavasti õhtul läheb. Mainin mehele, et piisab mõneks ajaks apelsinidest ja mandariinidest. Tahaks õunu! 

Ma pidasin siin ka plaani ükspäev üht uuelaadsemat retsepti proovida. Mingi küpsetis, nimi ei meenu. Tundus koostisosadelt lihtne (need, lihtsad siis, on ainsad, mida ma teen) ja kodujuustuga oli vist. 

Peale lõunasööki tuleb tunne nagu tahaks magama jääda. Aga samas köhima ajab ka. Üleeile algas mul nohu, mis eile siis võttis julmad pöörded. Muud ei tee, kui nuuskan 😑 väsinud haigusest. Sest enne mind oli muidugi pisipoja haige, sellest ka viimane nädal magamata. Ja nüüd oma haigus magamatusest kurnab kohe eriti. Küll on jama ja pain in the ass ,😂

Peab hakkama planeerima siis ka pidusööki. Aga kuu lõpus tahaks ka hernesuppi…

Maarja Vihman on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva



Ei, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.