109882 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Haigused


Meie peres läheb see vahelduva eduga, eluke nimelt. No üks non-stop tatiralli. Ma olen sel aastal kolm korda haige olnud, nii tüütab. Kui mul oli vahepeal üks jube õudne talvemasendus peal, siis sees, südames, hakkab miskit veidi optimistlikumat nooti võtma. See jõulude eelne aeg oli iseenesest üleelatav, koguaeg midagi oodata. Aga peale aastavahetust, mille ajal ma pojaga haige, ülla-ülla eksju, siis tekkis küll nagu seisaku tunne. Kõik teised olid tahet ja tegusid täis, aga minu jaoks jäi miskit seisma. Ootuste aeg lõppes, selles vist oligi asi. Ja nüüd midagi tunnen, seda tahangi öelda. Tärkamine on ees, kevad, rohelus ja sinine taevas päiksesäraga. Kui ma nüüd tagasi mõtlen, siis iga kord aknast välja vaadates oli häiriv pilt. Ikka needsamad raagus puud, porised teed, määrdunud majad… Päike küll paistis, aga pettis ära vaid toaseinal, oma kullasäraga. Õue vaatasid, siis polnud ikka asi õige. Pilt oli puhta vale, raagus puud jne. Aga hetkel ma vaimusilmas näen, et need raaguspuud hakkavad varsti-varsti rohelisi ja värskelt lõhnavaid pungasid kasvatama. Ning siis tuleb taas aeg, kus ei pea miljon-setut vammust peale ajama. Lihtsalt rihmikud varba otsa ja minek! 

Me suutsime kodus ära seljatada ka selle pingelise perioodi, septembrist detsembrini, kus poja lasteaeda harjutamine. Nüüd vaid ohkan, mu poeg juba täitsamees ikka.. saab kiitusi oma asjalikkuse poolest ning mina sain omaette kodus asjalik olla. Muidu üks pisike nõudis 99% ööpäevast minult kõiksugu klounaadi. Isegi uneaegadel. Ja nüüd saan pisut oma poolelijäänud asju ükshaaval lõpetada. Kõik, mis mind painasid, kui tahtsin tegema hakata, aga laps tuli kiskuma ja röökima – emme on muude asjadega liiga keskendunud, see on mingi nali või!?

Muidu, oli minu jaoks ka üks valus avastus, fitlap läks kallimaks (nüüd jah juba tükk aega tagasi, ma lihtsalt niisama mainin alles nüüd). Ühe koduse töötu jaoks paha lugu. Seni, kuni rahakott ei võimalda teenust osta, pean kribama nobedate näppude voorus siin blogis. Enne oli seda -22% lihtsam soetada, nii kui võimalus avanes, sain pikendada jälle 3.kuu kaupa. Aga see "lull" sai läbi..

Kuid siin ma endiselt olen, püüan asja enda jaoks tööle panna ning kirjutan muudkui blogis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maarja Vihman
23109 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen kahe lapse ema Pärnus. Mulle meeldib treeninguna kõige rohkem kepikõnd või ujumine. Peale teist last, olen kaaluga püsti hädas. Aga mitte enam kauaks!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap pole dieet, vaid eluviis - minu eluviis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.