109909 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Esmaspäev ja jätkub kolmas nädal


Ma viimasel ajal imestan päris palju selle üle, et kuidas väsimus ja magamatus mind enam õigesti toitumast ei sega. Varasemalt olin ma sellega päris palju hädas. Ja ma ei saa aru, mis on teisiti… Kas äkki aastaajas on asi? Eelnevad korrad ma tõesti alustasin kõik korrad talvisemal ajal ja ka põrusin siis. Või äkki mu pisike poeg on juba sellises eas, kus tema ärkamised on sellised pigem tühisemad. Kui ta ikka üles ärkas, siis ta ei teadnud, et mis on öö ja mis päev. Tema võis minu päeva alustada ka 3-4 varahommikul ja tiksu siis nii kuni inimesed magama lähevad alles õhtul. Ma olin sellel perioodil ikka päris juhe. Ja muidugi tegid närvid ka oma töö. Kui sa ikka närveldad igal ööl juba ise une pealt, et kad laps ärkab või ei, siis sa kaotad oskuse normaalselt magada. Enne see normi ei lähegi, kui elu iseenesest hakkab rahulikumalt liikuma. Nii ka meil. Laps kasvas, lõpetadin imetamise ja poja hakkas normaalseid öid magama ning ka mina rahunesin. Noh, norida muidugi veel annaks. Ta paar korda tavaliselt karjub millegipärast. Aga eks ma pean ootama et ikka edasi kasvaks 🙂

Ja uni on kaalualandamises ülimalt oluline faktor. Ma vist nüüd iseendamisi arutluse käigus jõudsingi selleni, milles erinevus on. Kaksikute värk 😂 No muidugi ei tasu ka hõisata siin, alles kolmas nädal hakkab jooksma. Kuid ma ise tunnen seda vahet. Eelnevad korrad tundsin ikka põhjendamatut nälga, ma olin koguaeg väsinud jne jne. 

Kuid tulen siis ka tänase päeva juurde. Hommikuks sõin kodujuustu munasalatit.

Lõunaks tatrapuder kodujuustuga, mida poeg aitas isukalt süüa isegi selle kanakarri kõrvalt, mille ka lapsed.mu eest ära sõid 😃

Vahepeal mulle meenus, et hommikusöögi kõrvale oli ju ka puuvili ja mina valisin selleks õunad – 320g!!! :/ Mul oli kõht päris täis.

Õhtusöögiks taas quesadillad. Need on superhead ikka, eriti see toores valge sibul (y)

Hilisõhtusöögiks tegin pudingu, mis sai nata vedelavõitu. Ma unustasin arvestada, et kookospiim ka sisse läheb veel. No halb see igal juhul ka polnud. 

Ja siis ma ikkagi ei pidanud vastu ja käisin endomondot ka pisut täitmas. Umbes 6km ikka tuli 🙂 

Päev jälle korras 👏

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Maarja Vihman
23131 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen kahe lapse ema Pärnus. Mulle meeldib treeninguna kõige rohkem kepikõnd või ujumine. Peale teist last, olen kaaluga püsti hädas. Aga mitte enam kauaks!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap pole dieet, vaid eluviis - minu eluviis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.