137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Viskan kolmeks päevaks Fitlapi põhitõed nurka aka Boost’i paast


Kõigepealt tahan rääkida sellest, kuidas ma üle pika aja maal käisin (loe: vanematel külas). 
Mind on õnnistatud suguvõsaga, kus: 
a) keegi ei usu mitte kellegisse
b) kõik teevad kõiki maha
c) kõigile meeldib teiste elu elada

Ja nii see ongi, et kui Sa järgid oma kava, siis see tehakse maha ja samas kui Sa ei järgi ühtki kava, siis ei hooli Sa üldse enda tervisest. Üldse oled Sa ikka veel liiga paksuks läinud. Olgugi, et olen nüüd normaalkaalus ja 7 kg kaotanud poole aastaga, siis olen ma endiselt paksuks läinud. Ükskõik kui mitu kilo ma vahepeal ei kaota, nende silmad näevad ikka, et ma olen paksuks läinud. Ja nii ma seekord ei tahtnudki seal enda kava jälgida. Täna hommikul kodus kaalule astudes polnud ma grammigi juurde võtnud, pigem 300 g maha isegi, aga enesetunne on nii raske ja rusuv. Laisk on olla ja ma kohe tunnen, kuidas mu keha on mulle raske. See kinnitas mulle veelkord, et ma ei tee seda kõike üldse kaalunumbri pärast, vaid enesetunde. Lohutav on teadmine, et kõige tipuks teen ma seda üldse iseenda pärast ja ise ma ei tunne, et iga päevaga suuremaks kasvanud oleksin. 

Niisiis otsustasin ma täna, et järgmiseks kolmeks päevaks viskan kõik enda ja Fitlapi põhitõed nurka ning tegelen Boosti paastuga. Ametliku nimetusega 3-päevane Detox smuutikuur. Ma ikka kipun olema see, kes enda nahal asju tahab proovida, nii ka seekord – tahan näha, kas ja kuidas see töötab. Ehk läheb tõesti õnneks ja ma saan kogu jama oma kehast välja ja enam ei tunne niisugust raskust ja rusuvust. Sellegipoolest tundub see rohkem enda näljutamise kui millegi muuna. Ma mäletan, kui mu abikaasa sama üritas. oli see nüüd pärast esimest või teist toidukorda, aga igaljuhul juba esimesel päeval ta loobus, sest kõht oli koguaeg tühi. Eks ma siis saan reedel sellekohaseid muljeid ja tulemusi jagada. Roheliste smuutide ajastu algagu NÜÜD! Tänane poenimekiri (:D):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maal käimises oli üks hea asi ka. Nimelt, kuna mu isa on kalamees, siis saime otse ahjust värsket suitsukala. Oi, oli hea küll! Täna õhtul viskan ülejäägi veel suitsukalapastaks kokku. Nomnom!

 

Siia lõpu lisaks veel ühe vahva pildi viimaselt käimismaratonilt vahetult enne finišijoone ületamist. Miks ma seal käin, mida see mulle annab ja kui käkitegu see on või pole, räägin juba järgmisel korral!

Muide, kui keegi on seda Boosti challengit teinud varem, siis ma kuulaks hea meelega muljeid!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
47107 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva