137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Vigastus ei hüüa tulles!


2. maraton. 9.07.2017. Lahemaa.

Olin valmistunud paremini, kui esimeseks maratoniks. Mul oli mugavam seljakott, mis selga toetas. Mul olid üldtreeningu jalanõud, sest eksisin, kui juunikuus arvasin, et jooksutossud on sobivaimad. Vaimselt olin arvestanud, et see saab olema eneseületus. Käisin enne starti tualetis, et ennetada pissimist esimeses võimalikus võpsikus. Ja START! 10 km läksid taas linnutiivul, kuniks ületamist ootas esimene (ja ilmselt maailma suurim) tõus. Jõudsin keskele ja vajasin hingetõmbepausi. Seisatasin korra. Mõtlesin sellele, et see on punkt, kus mu abikaasa oleks lasknud end algusesse viia ja seal ootama jäänud. Küll on hea, et ta seekord ei tulnud, mõtlesin (juba siis!). Järgmised 25 km ei tundnud ma midagi. Kusjuures, erinevalt esimesest maratonist, oli sel korral mul kaasas enda Fitlapi kavajärgne toit ja snäkilauad jätsid mu täiesti külmaks. Umbes 35. km hakkas nali pihta. Mu VARBAD olid nii valusad. Proovisin joosta (esimesel maratonil õppisin, et mingil hetkel on nii palju lihtsam joosta kui kõndida) – seekord tulutult. Üks tõus ja langus teise järel ja nii lõputult. Üllatuseks oli iga langus palju raskem kui tõus. Hakkasin langustest käima alla tagurpidi. Nii oli lihtsam. 38. kilomeetril tahtnuksin nutta, häälega karjuda, jalanõud ja sokid jalast kiskuda. Kui esimesel korral venisid lõpukilomeetrid, siis inimeste motiveerimiseks olid korraldajad sel korral viimased kolm kilomeetrit lausa lendama pannud. 39-40-41.. ma näen finišit? Juba!? Kuus minutit tagasi olin 38 sildi juures. Jess, ma olen elus! Jooksen finišisse, läbi valu. Kuniks naeratav tädi mu diplomit kirjutab, kisun jalad paljaks. Haaran diplomi ja vajun maha, oma noorte juurde, kes enne mind lõpetasid, ootama neid, kes veel teel. 8h 2 min. 1.5 kg kaalulangust.

Varbad valutasid veel mitu päeva, isegi nädal. Paar päeva hiljem olid suurte ja väikeste varvaste küüned tumelillad. Teiselt osalejalt kuulsin, et tal hakkavad paar küünt maha tulema. See oli eneseületus – igati raske, nii füüsiliselt kui vaimselt. Kas see takistab mind kolmandat korda osalemast? Kindlasti mitte! Näidake mulle, millega te mind veel üllatada suudate!

Mida ma siis läbi senise teekonna õppinud olen enda jaoks..

Jätka lugemist SIIT

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
47075 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva