140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Trennimüsteeriumid


Kui eelmises blogipostituses oli mul mustmiljon küsimust seoses toitumiskavaga, siis täna olen hoopis trennilainel mõtetega. 

Iga päev tuleb märkida, kas tegin trenni või ei. Nüüd.. kust jookseb piir? Kas kõndimine on ka trenn? Sellisel juhul teen iga päev trenni lapsekäru lükates?! Tundub veidi liiga lihtne endale selle eest trenn kirja panna. Teiseks otsustasin hakata lihvima oma jooksutehnikat. Kuna ma ise olen ju need 2.5 nädalat võhikuna jooksnud, siis ilmselt nii mõnigi asjatundja oskaks mulle soovitusi anda, kuidas ja mis parem on. Kolmandaks, ma mõtlen siin oma mõõtudele. Ilmselt need ainult jooksuga kahaneda ei taha, vähemalt mitte kõik kehaosad. Seega, midagi tahaks oma kõhule ja käsivartele ekstra. Kas Sina ehk oskad soovitada midagi? Kuna ma teen seda täieliku algaja jooksja kava (3. nädal käsil, jeee!), siis ma enamus päevadel ei ole näinud mõtet teha seda aeroobset treeningut algajatele. Aga ehk peaks funktsionaalset treeningut tegema? Aga kui tihti siis peaks? Kahest korrast nädalas on vist vähe? 

Tulles tagasi oma haigusest tuleneva õgimistuhina juurde, siis see paistab, et piirdus eilsega ja täna sain ennast juba peaaegu joonde. Enam ei taha kõike ära süüa, mis siin majas on. Ilmselt see on põhjustatud sellest, et avastasin viimaks ometi enda jaoks tomati ja kurgi, mille kogust tõstsin toidukordade ajal, et ei tekiks näljatunnet.

Mu abikaasa püüdis teha mingit detox kuuri (ma ei tea miks, kehapuhastuseks vist, sest kaalu on tal vaja pigem tõsta, kui langetada) ja siis ma kõrvalt jälgisin seda piina ja mõtlesin (pastat süües), et miks küll keegi peaks tahtma end näljutada kolme smuutiga päevas olgu nad kui toitvad tahes? Noh, tegi esimese päeva ära ja sai kiirelt aru, et ta on koguaeg nälgas ja nii ei saa jätkuda. Lõpetas esimese päeva taldrikutäie minu pastaga suurest näljast. 

Mina ise, suur küpsetaja nagu ma olen, hakkasin puudust tundma magusast. Tegime siis neljaviljahelveste küpsiseid, ainult, et täisterakaerahelvestega ja need rahuldasid mu magusaisu kenasti! 

Täiskäigul edasi!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
48364 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom