140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tasa sõuad, kaugele jõuad!


Kolmas päev. Seni läheb hästi. Vist.

Treeninguga saan hakkama. Ma pole kunagi ennast jooksuinimeseks pidanud. Nüüd aga olen otsustanud hakata tegema 8-nädalast täieliku algaja jooksja treeningkava ning sinna otsa teen ka treeningkavas olevat algtaseme aeroobset või funktsionaalset treeningut. Täieliku algaja kava hakkasin tegema esmalt sel põhjusel, et kuna elan suurlinnast eemal, siis ei ole kõige mugavam käia spordiklubides (eelistaksin muidu iga kell tantsulisi rühmatreeninguid!), mistõttu tundus kõige parem mõte endast siiski jooksja teha, et kodus harjutada. Igatahes, nagu öeldud, treening on see "lihtne" osa. See on isegi mõnus ja ma tunnen, et see füüsiline osa, mille oma päevadesse olen lisanud aitab tõepoolest tasakaalustada seda vaimset osa, milles mu palgatöö seisneb. 

Nüüd aga toitumine. Muidu on kõik tore, aga on mõned küsimärgi kohad. Näiteks olen oma profiilile lisanud kogu oma pere (abikaasa, kes soovib kaalus juurde võtta, väike tütar ja siis veel teismeline). See on ülimugav, et toitumiskavas arvutab süsteem kogused automaatselt ümber vastavalt sellele, kes parasjagu söömas on. Teisalt on ebamugav ja lausa arusaamatu minu jaoks, kuidas ma protsendiliselt saan kätte selle enda jaoks mõeldud portsu? Olgem ausad, küllap ma ikka mõneti valesti neid koguseid arvutan valmistoidust ja nii sööngi aegajalt paar protsenti vähem ja teinekord paar protsenti rohkem. Teine raske osa minu toitumisel on see, et ma ei jõua kunagi selleni, et süüa ära see hilisõhtune toidukord. Müstiline on veel seegi, mis kell see üldse olema peaks, kui õhtusööki söön ma ju niigi perega suhteliselt hilja. Kolme päeva jooksul pole ma kordagi jõudnud neljanda toidukorrani. 

Aga muidu on täitsa vahva! Kaal ikka langeb tasapisi ja see ju ongi põhiline. Pere on ka vaimustuses, et retseptid on siiski head ja olenemata minu pöörasest otsusest terve toidulaud ümber pöörata ei olegi tulemus halb. Vastupidi – kõik söövad isuga ja võtavad juurdegi! Seega, ma olen endiselt positiivselt meelestatud! Täistuuridel edasi!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
48378 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom