91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
m4ke on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Tasa sõuad, kaugele jõuad!
02.02.2017

Kolmas päev. Seni läheb hästi. Vist.

Treeninguga saan hakkama. Ma pole kunagi ennast jooksuinimeseks pidanud. Nüüd aga olen otsustanud hakata tegema 8-nädalast täieliku algaja jooksja treeningkava ning sinna otsa teen ka treeningkavas olevat algtaseme aeroobset või funktsionaalset treeningut. Täieliku algaja kava hakkasin tegema esmalt sel põhjusel, et kuna elan suurlinnast eemal, siis ei ole kõige mugavam käia spordiklubides (eelistaksin muidu iga kell tantsulisi rühmatreeninguid!), mistõttu tundus kõige parem mõte endast siiski jooksja teha, et kodus harjutada. Igatahes, nagu öeldud, treening on see "lihtne" osa. See on isegi mõnus ja ma tunnen, et see füüsiline osa, mille oma päevadesse olen lisanud aitab tõepoolest tasakaalustada seda vaimset osa, milles mu palgatöö seisneb. 

Nüüd aga toitumine. Muidu on kõik tore, aga on mõned küsimärgi kohad. Näiteks olen oma profiilile lisanud kogu oma pere (abikaasa, kes soovib kaalus juurde võtta, väike tütar ja siis veel teismeline). See on ülimugav, et toitumiskavas arvutab süsteem kogused automaatselt ümber vastavalt sellele, kes parasjagu söömas on. Teisalt on ebamugav ja lausa arusaamatu minu jaoks, kuidas ma protsendiliselt saan kätte selle enda jaoks mõeldud portsu? Olgem ausad, küllap ma ikka mõneti valesti neid koguseid arvutan valmistoidust ja nii sööngi aegajalt paar protsenti vähem ja teinekord paar protsenti rohkem. Teine raske osa minu toitumisel on see, et ma ei jõua kunagi selleni, et süüa ära see hilisõhtune toidukord. Müstiline on veel seegi, mis kell see üldse olema peaks, kui õhtusööki söön ma ju niigi perega suhteliselt hilja. Kolme päeva jooksul pole ma kordagi jõudnud neljanda toidukorrani. 

Aga muidu on täitsa vahva! Kaal ikka langeb tasapisi ja see ju ongi põhiline. Pere on ka vaimustuses, et retseptid on siiski head ja olenemata minu pöörasest otsusest terve toidulaud ümber pöörata ei olegi tulemus halb. Vastupidi – kõik söövad isuga ja võtavad juurdegi! Seega, ma olen endiselt positiivselt meelestatud! Täistuuridel edasi!

 

m4ke on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.