140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Päev 9 – “allaandmise” esimesed märgid


Üldiselt suures pildis pean ma ennast siiski väga tubliks, aga on mõningad asjaolud, mis on mõjutanud minu toitumiskava jälgimist ja teised asjaolud, mis mõjutasid minu treeningkava täitmist. Lähemalt juba üsna pea, aga teeme ikka asju õiges järjekorras.

Vahva on see, et olen nende paljude retseptide seast leidnud neid, mis on minu vaieldamatud lemmikud ja ma isegi ei plaani neid kunagi oma menüüst enam välja jätta (avokaado-munavõi – NJÄMM!) ning siis on need toidud, mille ma krimpsus ninaga lõpuni sõin, et mitte ära visata, lubades endale, et ma mitte kunagi enam ei ürita neid asju süüa (valdavalt mingid smuutid, milles üks või teine koostisosa lihtsalt ei ole minu jaoks loodud).

Ma siiani ei saa üle sellest, et teen jooksutrenne. MINA! Mina, kes ma kehalise kasvatuse tunnis iga jumala kord "haigeks jäin", kui jooksma hakata oli vaja. Mina, kelle jaoks ainuüksi üks staadioniring oli surmav ja ma mõtlesin, et heidan kohe hinge.. Siin ma nüüd olen. Jooksen. Veebruarikuus, ükskõik, mis ilmaga. 👍👊✋

Nüüd aga sellest allaandmisest. Kaks päeva ma trenni ei teinud. Vabanduseks see, et olin haige lapsega kodus ja kui jõudis koju tema isa, siis oli kell nii hiline, et ma keeldusin välja minemast. Kohe, kui peregraafik sai paika, tuli õnneks ka trennisoov tagasi! 🙂 Teiseks, toitumine. Ma ütlen käsi südamel, ilma süümepiinadeta, et ma ei ole kavast 100% kinni pidanud täna. Nimelt, minu haigestunud 2-aastane, kes armastab hommikuti putru süüa (nagu ka mina tegelikult!), anus, et tema ema temaga koos putru sööks. Ja siis ma mõtlesin, et see on see ÜKS meie asi olnud ALATI. Me sööme hommikuti putru. Ja nii ongi. Seega, laske või maha, aga ma ei näe, et selles on midagi (väga) halba, kui ma oma lapsega putru söön. Kahju, et Fitlap ei võimalda (vist?) ise retsepti lisamist, et selle põhjal kalorid arvutada. Ma rõõmuga annaks oma hommikukalorid süsteemile teada. Olen selleks rohkem valmis, kui oma lapse soovi eiramiseks. Ma võin enne topelttrenni teha, kui vaja! 😎

Mis Sina arvad, kas minu unistuste keha jääb selle hommikupudru küüsi ja võin sellest unistama jäädagi? Kas Sul on ka mõni püsipatt, millest loobuma Sa nii lihtsalt nõus ei ole?

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
48363 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom