95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
m4ke on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Päev 9 – “allaandmise” esimesed märgid
09.02.2017

Üldiselt suures pildis pean ma ennast siiski väga tubliks, aga on mõningad asjaolud, mis on mõjutanud minu toitumiskava jälgimist ja teised asjaolud, mis mõjutasid minu treeningkava täitmist. Lähemalt juba üsna pea, aga teeme ikka asju õiges järjekorras.

Vahva on see, et olen nende paljude retseptide seast leidnud neid, mis on minu vaieldamatud lemmikud ja ma isegi ei plaani neid kunagi oma menüüst enam välja jätta (avokaado-munavõi – NJÄMM!) ning siis on need toidud, mille ma krimpsus ninaga lõpuni sõin, et mitte ära visata, lubades endale, et ma mitte kunagi enam ei ürita neid asju süüa (valdavalt mingid smuutid, milles üks või teine koostisosa lihtsalt ei ole minu jaoks loodud).

Ma siiani ei saa üle sellest, et teen jooksutrenne. MINA! Mina, kes ma kehalise kasvatuse tunnis iga jumala kord "haigeks jäin", kui jooksma hakata oli vaja. Mina, kelle jaoks ainuüksi üks staadioniring oli surmav ja ma mõtlesin, et heidan kohe hinge.. Siin ma nüüd olen. Jooksen. Veebruarikuus, ükskõik, mis ilmaga. 👍👊✋

Nüüd aga sellest allaandmisest. Kaks päeva ma trenni ei teinud. Vabanduseks see, et olin haige lapsega kodus ja kui jõudis koju tema isa, siis oli kell nii hiline, et ma keeldusin välja minemast. Kohe, kui peregraafik sai paika, tuli õnneks ka trennisoov tagasi! 🙂 Teiseks, toitumine. Ma ütlen käsi südamel, ilma süümepiinadeta, et ma ei ole kavast 100% kinni pidanud täna. Nimelt, minu haigestunud 2-aastane, kes armastab hommikuti putru süüa (nagu ka mina tegelikult!), anus, et tema ema temaga koos putru sööks. Ja siis ma mõtlesin, et see on see ÜKS meie asi olnud ALATI. Me sööme hommikuti putru. Ja nii ongi. Seega, laske või maha, aga ma ei näe, et selles on midagi (väga) halba, kui ma oma lapsega putru söön. Kahju, et Fitlap ei võimalda (vist?) ise retsepti lisamist, et selle põhjal kalorid arvutada. Ma rõõmuga annaks oma hommikukalorid süsteemile teada. Olen selleks rohkem valmis, kui oma lapse soovi eiramiseks. Ma võin enne topelttrenni teha, kui vaja! 😎

Mis Sina arvad, kas minu unistuste keha jääb selle hommikupudru küüsi ja võin sellest unistama jäädagi? Kas Sul on ka mõni püsipatt, millest loobuma Sa nii lihtsalt nõus ei ole?

 

m4ke on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.