140797 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kõige kiuste jooksma!


Olin eile rivist väljas. Meie pere haigused on jõudnud minuni. Kolleeg naerab, et eks nii ongi, et ema jääb viimasena – enne seda on ju vaja kõigi teiste eest hoolt kanda. Igatahes, kuna ma tundsin end tohutult kehvalt, siis otsustasin hoopis välja sööma minna, nii et õhtusöögiks patustasin enam kui küll. Trenni jätsin vahele, ei jaksanud sugugi. Tänane algas samamoodi – enesetunne sant, söögiisu nagu hobusel – muudkui snäkiks ja sööks KÕIK ära, mis teele ette jääb. Hommikul imestasin, et vaatamata eilsele patustamisele, kaal langeb. Lausa vihale ajas(ajab siiani), et isutab täiega kõige järele, kõht on koguaeg tühi, aga tervis ei parane kuidagi. Nii ma siis otsustasingi õhtul, et olgu mul halb olla – kui miski tervise parandamisele kaasa ei aita, siis pole muud kui et LÄHEN JOOKSMA. Läksin ka. Väga lihtsalt läks see jooks. Tagasi tulles on tervis nii ja naa. Kõht on ikka tühi, ikka tahaks süüa KÕIKE. Ega ma eilse õhtusöögi ja tänase päeva puhul väga järge ka pole pidanud, patustatud on kõvasti, seda tunnistan. 

Huvitav, kas on lugejate hulgas mõni teadjam inimene, kes ütleks, et kui tervis on sant, siis ehk on olemas mingeid toiduaineid, mida menüüs eelistada ja teised, mida sel perioodil täiesti välja jätta? Kas peaks rohkem smuutisid tarbima hoopiski? 

Ma ei tea, mille järgi on toitumiskavas need spl, tk, tassid jms, sest minul need andmed grammidega kunagi ei ühti. Ja ikka veel mõtlen ma sellele, kui äge oleks, kui saaks isiklikke retsepte lisada, mille kalorsuse süsteem siis välja arvutaks.. mugavusetipp, ma tean! Teiseks tundub mulle vahepeal, et retseptid on poolikud kuidagi. Näiteks omlett singi ja tomatitega – valmistusjuhendis on ühes kohas järsku "lisa vett" ja ma alati mõtlen, et huvitav, kui palju vett sellises retseptis küll lisama peaks?

Kas on mõni võimalus siiski midagi süüa süümekateta rohkem või snäkkida, kui ikka tõesti kõht tühi on? Siis ehk ei liiguks käsi esimese hooga lapse kõrsikute suunas.. 😀 Ma olen täiesti šokeeritud, et see tõbisus on mu selleni viinud, aga no mingi lahendus peab ju olema!?

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
48366 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom