137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Elamus missugune – kaalulangus ka!


Kuna viimasel ajal on minult palju käidud käimismaratoni kohta nõu ja muljeid käidud küsimas, siis otsustasin selle jutu hoopis kirja panna. On ju veel kolmas maraton alles tulemas 27. augustil ja ehk on neid veel, kes mõtlevad sinna minemise üle või milleski kahtlevad. 

Esiteks. Teeme kohe selgeks, et see on midagi hoopis muud kui poodi banaani järele minemine (ei, ma ei tea, miks ma banaanivõrdluse tõin – pisut raskem, kui spinatilehed). 

Esimene maraton. 11.06.2017. Noarootsi. 
Kuulsin maratoni kohta ühelt tuttavalt, kes muuseas ütles, et ta on minemas ja olin üllatunud, et ma sellest midagi kuulnud ei olnud. Igatahes, väljakutsed mulle meeldisid ja mõtlesin (andeks!), et kui tema saab hakkama, siis pean ju mina ka saama? Ta olla selle varem juba läbi teinud ja kõndis täiesti terve ja rõõmsana mu kõrval – kui raske see siis olla saab? Veel enam, kuna ma väikestviisi oma elutöö olen noortele pühendanud, siis esitasin sama väljakutse ka 8-le noorele – tõuse arvuti tagant ja tule minuga metsa jalutama, kas suudad? Jõudis kätte see päev. Minu ümber oli sadu inimesi. Ma ei saanud ise ka aru, kuhu ma sattunud olin. Olin varasemalt jooksmas käinud viis kuud, aga sellega piirdus ka kogu minu sportlik ettevalmistus. Vaatasin ringi. Mind lohutas, et lisaks väga sportlikele oli ka neid inimesi, kes olid minumoodi harrastussportlased. Esimesed 10 km läks nagu niuhti. Järgmised 8 km ka. Siis hakkas pihta – kuna suhteliselt kaalukas osa teekonnast läks üle rannaliiva, siis oli see kurnatus kerge tulema. Kellel hakkasid põlved valutama, kellel puusad. Kes pidas aega olulisemaks, kui tervist, jättes pausilaudade taga vee tarbimata, et kiiremini edasi jõuda ja seetõttu end kehvasti tundis. /Tervel teekonnal on u 7 snäkipausi, kus saab juua ja süüa/. 25. km oli rannaliival, mäletan seda, sest seal tegime noortega esimese pikema pausi, et puhastada jalanõud liivast. Püstisaamine oli omaette kunst. Meenus pärast keisrilõiget hommikune püstitõusmine. No peaaegu – too hommik oli siiski pisut veel raskem. Liikusime edasi. Saab minna ainult edasi..

Jätka lugemist SIIT 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
46986 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva