137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

4 nädalat jälle möödas – MÕÕDUD, MÕÕDUD, MÕÕDUD, mis te küll ütlete?


Enda smuutikuuri lõpetuseks ütlen, et enesetunne on jätkuvalt suurepärane, kehast kadus kokkuvõtvalt 2,2 kg toksiine. Viimasel päeval ei kadunud lisaks enam midagi, eeldada võib, et lihtsalt polnud enam toksiine mida kaotada. Üks mis tekkis oli kohutav isu soolase järele. Olen alati olnud rohkem soolase kui magusa sõber, eks neist magusatest smuutidest sai igasugune piir täis.

Tänasest olen jälle Fitlapi kava peal, hommikusöögiks sõin võrratuid õuna-kodujuustu pannkooke. Veidi veider, kuna ma igatsen soolast, eks? Aga meil on külalised ja on pühapäev. Millal siis veel pannkooki teha, kui mitte nüüd? Sõin sinna otsa kurki ka, et seda soolamaitset veidigi tunda üle pika aja. Olen tänaseks ja homseks märkinud kavasse kõik oma lemmiktoidud vist, et head meelt tekitada – tortillarull omletiga, imeline meekana kuskussi salatiga, oa-singisalat, veiseburger, seljanka jne 😀 

Minu viimastest mõõtmistest on möödas neli nädalat. Neli nädalat tagasi kaalusin ma 70 kg, täna näitab kaalunumber 68.7 kg. Võib rahule jääda, arvestades, mis kõik vahepeal toimunud on ja kuidas ma ennast reelt korraks jälle maha lasin. See smuutikuur, muide, on päris hea üleminekufaasiks ka, kui vaja uuesti reele saada. Mõõtude kohalt on kehalt kadunud 7 cm. Neist neli on kadunud kõhult. Mulle meeldib, kui kõhult cm kaob, väga meeldib. See on üks minu kõige rohkem hingepiinu tekitav koht mu kehal. Panen siia pildina paar tabelit ka enne ja pärast mõõtmist. Kuna ma kaalun end igapäevaselt ja märgin selle sinna kirja, siis kaaluvahet need tabelid ei näita.

 

Muidugi, jah, alati võinuks olla veel parem, aga ma tunnistan, et ma ei hoidnud end kontrolli all ja püüan edaspidi paremini. Ma ei uskunud, et seda kunagi ütlen, aga – saaks ometi see suvi ükskord otsa, et päevad poleks nii kaootilised ja ma saaks normaalselt oma kavast kinni pidada. Kui mingi regulaarsem päevaplaan tekib, siis ehk tekib ka võimalus uuesti jooksmas käima hakata tihedamini. Praegu on see küll rohkem nagu kuuvarjutusena minu nädalaplaanis.. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
47138 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom