137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

3 ellujäämisnippi harrastajatele


Otsustasin Sulle kirjutada mõned faktid, mida võiksid teada, kui tegeled mistahes spordiga. Selgelt ei ole see minu leiutis, vaid miski, mida teadjamatelt olen õppinud läbi selle peaaegu seitsme kuu, kui ise suuremas osas jooksu- ja käimisspordiga olen tegelenud. Lihtsad teadmised, mille peale ma ise võhikuna poleks tulnudki, aga mis on elu nii palju lihtsamaks teinud. 

1. Su spordijalanõu võiks olla number suurem.

Oled märganud, et sporti tehes (eriti joostes või pikalt kõndides) paisuvad Su sõrmed? Minul on olnud hetki, kus sõrmus enam sõrme ümber ei liigu.. aga kunagi ei tulnud ma selle peale, et varvastega võiks olla sama lugu. Aga on. Seega, hoolitse selle eest, et Su varbad treenides vangistust ei tunneks ja osta endale number suuremad jalanõud. 

2. Treeningul kasuta pigem T-särki kui maikat. 

Oma esimestel jooksudel mõtlesin ma, et mida kuradit toimub, et mul käevarred seestpoolt punased ja valulikud on. Siis sain teada, et maika ääred on need, mis hõõruma hakkavad, kui higistad. Sellest päevast treenin end kas T-särgis või õmblusteta maikas. Esimesel käimismaratonil kohtusin naisega, kel oli sama valulik mure, kui mul mõned kuud tagasi. Ta ei tulnud selle pealegi, et asi võiks olla kehvas riietuse valikus. Küllap on neid inimesi veelgi, seega, kui Sa loed seda, siis levita sõna ja tee algajate elu lihtsamaks. 

3. Higistav sokk on Su vaenlane.

Seepärast, kui Sa pikemalt treenid (näiteks tempokalt kõnnid kaheksa tundi käimismaratonil 😄), siis hoia endaga kaasas varusokke, sest kui sokk saab liiga niiskeks, siis suure tõenäosusega hakkab see hõõruma ja saab Su suureks vaenlaseks. Ja niiskus ei seisne ainult higistamises, Eesti ilmaga võid igaks juhuks mitu paari varusokke kaasa võtta. 😃 Mäletan enda emotsiooni selle fakti teadasaamise ajal. Olin tänulik, et minust on nii palju targemaid inimesi, kes ei ole kadedad oma teadmisi jagama!

Kas Sina juba teadsid neid fakte enne treenima hakkamist? Või said oma teel teada? Või äkki tuli see Sulle praegu uue infona hoopis? Mind väga huvitaks Sinu vastus ja mõtted selles osas!

Peatse lugemiseni! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!m4ke
47076 lugemist / 16 fänni
Minust

Ettevõtja, 3-aastase lapse ema, abikaasa ja naine, kes tahab viimaks ometi saavutada enda unistuste välimuse.Instagram: marge.blog

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Erinevalt teistest keskkondadest, mida olen kasutanud, meeldivad mulle väga siinsed retseptid - need on maitsvad ja koostisainete leidmiseks ei pea mitut poodi läbi käima. Lisaks meeldivad mulle treeningvideod - ei ole tunnet, et üksi trenni teed ja motivatsioon on laes!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva