Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

See siin on kuri naine, kes ei luba juustu võtta…

Pealkirja saab kaasa laulda järgmise viisiga (vajuta SIIA). Hoiatan, et see on nakkav 🙂 devil

Seda lugulaulu muudetud sõnadega lauldi mulle peale seda, kui olime arutanud pikalt milliseid asju tohib täis kõhule peale nosida. Nimelt harjumus, mida püüame muuta, on snäkkimine peale (korralikku) õhtusööki. Nendeks varasemalt olid viinamarjad, juust, harva ka krõpsud ning shokulaad. Krõpsud on rohkem minu algatus ja teostus.

Täpselt selline tunne ongi peale õhtusööki, tahaks midagi head veel. Hambad lihtsalt sügelevad hoolimata korralikust kõhutäiest. Midagi on justkui puudu. Vabavaras olevad asjad ei meenuta kuidagi seda "head" mida tahaks. 

Kui krõpsud ja magusad asjad on selgelt kõrvaldatud, selles osas ei olnud meil ka küsimust. Hingestatud kauplemine käis just juustu, viinamarjade, õuna ja isegi porgandi üle. Kui vabavaras on kõik, mille kaloraaž 100g kohta on 20kcal, siis eelnev loetelu jääb vahemikku 30-300kcal. Seega jääb vaid (lill-)kapsas, kurk ja paprikas, sest ülejäänud asjad vabavara nimekirjast on kas võõrad või pole selliselt nositavad. Koomiline on ettekujutada, et keegi istub õhtul teleka ees ja nosib sibulat või küüslaauku.laugh 

Aga mida teha selle näriva tundega, mis saadab meid peale igat õhtusööki? Mida teha Gruusiast toodud shokulaadidega? Just need väljamaa shokulaadid oli ka kauplemise objekt. Kui alguses pakkusin välja, et teeme ühe kuubiku iga päev, siis see lükati kohe tagasi. "Vähemalt riba" tuli nõudmisena, mis ilmselgetel põhjustel sai välistatud.  Me ei suutnudki leida ühist keelt, seega jäid pakid veel kinniseks. Paistab, et millalgi (üsna lähiajal) tuleb valmistada Šokolaadikreem kohupiimaga või Taevalik šokolaadikook.

Üks on kindel, mees on valinud oma esimese patutoidu. Igatsus juustu järgi on nii suur, et esimesel võimalusel plaanib sammud seada Juustukuningasse ja sealt valida oma lemmikud. Ma ei oska veel valida oma, mõtteid on, aga pakun et sellel (esimesel) nädalal jätan vahele. Ma ei suuda nädalavahetuse õppusel kuidagi oma toitumist jälgida. Teades, et kulutan seal ca 4kcal päevas, ei ole ma ka toitumise pärast väga mures. Kui siis vaid selles osas, et kas üldse sooja sööki saab, sest aega selleks tavaliselt väga ei ole. 

Kas mu keha saab aru, et püüan talle head teha? Miks ta selle mulle raskemaks teeb? Kui kaua võtab keha uue harjumuse kujundamiseks? Kas kiiremini kaovad halvad või tervislikud harjumused? 

foodKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod