Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

uuendus

OMG! Kui kiiresti aeg läheb! Nagu alles eile oleksin ma siia kirjutanud.. aga sellest on juba möödas pea 3 nädalat!

Millest alustada?! Alustaks siis kõige olulisemast (vist) ehk kaalust. Viimane kaalumine (pean järgi vaatama) oli peaaegu KUU AEGA TAGASI?! ja siis kaalusin ma 73.2kg ehk olin saavutanud oma -10 kg eemärgi woohoo 🙂 ja vahepeal ma kaalunud ei olegi kuni tänaseni ja tänane number on 69.7kg. Tegelt ma ei tea palju ma kaalun, kaal näitas igasugu numbreid kuid jäi lõpuks 69.7kg peal mitu korda pidama. Eri kohtade peal tuli erinev kaalunumber.. kas kellelgi on veel nii, et kui kaalu teise kohta tõstad, siis näitab teist numbrit?

Ma ise ei saa üldse aru kuidas mu kaal nii langenud on. Enestunne on väga hea ja tunnen, et olen alla võtnud jne. AGA ma ei ole kavast peaaegu üldse kinni pidanud. Nädala sees suudan enam-vähem kavas olla, mõni väike patt siia-sinna kuid alates reedest läheb lappama rohkem kui ma tahaks. Jah ma käin 3x nädalas trennis, kuid kas see annab siis tõesti nii palju juurde? Igaljuhul oln rahul ja see motiveerib veel rohkem liikuma ja trenni tegema.

Peal on täielik retseptikriis ja kokkamise kriis – üldse ei taha pliiditaga seista (mitmeks päevaks valmistamine ei ole mule, ma tahan ‘värskelt’ valminud toitu). Ehk siis ma ei leia ühtegi retsepti mis isutaks ja mida tahaks. Proovisin lillkapsapõhjal pitsat – no ei meeldinud, väkk. Lõunati olen ikka oma heeringa ja kartuli juures, vahelduse mõttes proovin erinevaid heeringaid 😀 Õhtusöökide osas on suuur ümmmargune null. Ei tea mida teha. Täna sama seis, istun ja mõtlen mida teha, enne ei ole mõtet poodi ka minna.

Tänu neile ilusatele ja soojadele ilmadele olen hakanud kõndimas käima. No niiii mõnus – soe ja suvine lõhn ja see enesetunne.. Villid on juba kandadel ja varvastel, aga see mind ei sega 🙂 Sel nädalal olen muud trennid ära jätnud ja käinudki 5kg ringe. Träkkimiseks kasutan oma pulsivööd ja ka endomondot. Huvitav kumba uskuda? Kui kell näitab 4,58km siis endomondo 5,87km. Kell on sammupõhine aga endomondo võtab ju gpsi järgi vahemaa. Siis peaks endo õigemini näitama? Mitte, et see nii oluline oleks, aga tahaks teada 🙂 Ning kui Endomondo järgi 59minutiga pea 6km kõndida siis see läheb trenni alla? 

Kuna mu kaal oli täna hommikul alla 70kg, siis panin ka uue eesmärgi kirja – 65kg. Uskumatu, et ma olen 13.4kg alla võtnud, ausalt ma ei uskunud, et suudan seda. Tundus nii ulme. Aga samas ma lootsin sellist numbrit veebruariks näha 😀 Mis siis, et aega võtab kauem kui tahan, peaasi, et eesmärgini jõuaks ja see ka püsima jääks ning ma hakkaks teadlikult tervislikult toituma 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod