3 päeva toitumiskava Proovi tasuta!
Sulge

selle nädala mõtted

Täna on kolmapäev. Juba! Kuidas mul kavaga läheb? Hästi, tänan küsimast. (ma kõlan nagu idioot kes iseendaga räägib:D) Tegelikult ka läheb isegi väga-väga hästi. Juba kolmas päev 100% kavas, tänane päev pole küll läbi, aga kui lappesse ta enam ikka minna saab kui kõik on planeeritud ja kõik vajalik toidukraam kodus olemas. On vaja veel vaid õhtusöök teha ja hiliseks õhtuks viinamarjad ära pesta. Fitlapiga on see eluke nii lihte! Ma olen viimastel päevadel mõelnud miks mu kaal ei langenud viimasel ajal peaaegu üldse.

Põhjused mis ma leidsin:
1. Ma jätsin meelega asju retseptis ära või panin vähem, et saaks õhtul ühe kommi võtta.
2. Ma ei saanud kaloreid täis.
3. Mu nädalavahetused lappasid sajaga. Sõin KÕIKE mida hing ihaldas ja kuni ägisesin ja siis puhkasin ning jätkasin õgimisega. 

Võrdlesin oma alguse toitumist praegusega ning leidsingi, et alguses ma hoidsin rangelt end kõigest keelatust eemale või siis kuskil sünnipäeval võtsin väikese koguse, et nautida ja lasta täiskõhu tundel tekkida. Viimasel ajal olin nagu põrsas – kõik läks sisse 😀 ja mida rohkem seda uhkem. Õnneks kaal küll enamasti langes, aga siiski ma olin paha laps. Sel nädalal olen taas jalul ja toitun VAID kava toitudest. 

Hakkasin eelmisest nädalast vist? toidulisandeid võtma. Mõjuvad. Aga mitte päris nii nagu lootsin. Peale söömist hakkab kõht mürisema ja enamasti on vaja kohe wc poole jooksu panna. No nii hull see ka pole, aga noh parem karta kui kahetseda. Igaljuhul olen ma see nädal juba rohekm wc-d kasutanud kui eelmisel nädalal kokku. TMI i know 😀 Aga ehk mu keha alles harjub toidulisanditega.

Eelmises postituses rõõmustasin, et uue kaalu ära tellisin ja saan JUBA reedel kätte. Noh, nii kui ma selle välja olin öelnud, lükkus tarne kuupäev järgmisesse nädalasse 🙁 Aga täna lugesin, et keegi ostis taas selle kaalu ja see näitas vähem kui vana kaal 🙂 Ootan nüüd teisipäeva nii väga, et ise ka kaaluda 😀

Kas keegi on oma retsepti kalorid kokku arvutanud? Ma mõtlen, et teed näiteks Imelist meekana kuskusiga ja siis kaalud kõik kogused ja vaatad oma pakendite pealt kcal ning arvutad välja palju sul kokku tuleb. Ma teen nii ja mul tuleb kalorsus väiksem kui retsepti oma. Kasutan KÕIKI toiduaineid ja lisan vabavara (ei kaalu ja selle kcal sisse ei arvesta). Õnneks vahe ei ole suur, aga siiski.

Millestki tahtsin veel rääkida, aga hetkel ei meenu. Hea meel on, et motivatsioon on tagasi ja tahtmist kavatada täiega!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod