Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Pidev võitlus iseendaga

Mõtlesin, et teeksin enda jaoks väikese ülevaate jälle. Viimane postitus oli nädal tagasi, äkki?! 
Käsil on hetkel 6.nädal. Eelmine nädal langes kaal oodatust paremini ehk -1,1kg. Üldse ei oodanud sellist langust.

See nädal on niiiiiii raske olnud. Hullud isud on see nädal mind vaevanud. Tegelikult see hakkas juba pühapäevast pihta, et sööks KÕIKE mis vähegi võimalik. Aga kuna ma olen juba nii palju (kelle jaoks palju, kelle jaoks vähe) alla võtnud, siis olen enam-vähem oma isusi suutnud taltsutada. Küll on mu menüüsse sattunud 2-3 digestive küpsist, küll mini-suuruses twixe ja bountysi. Esmaspäev läks minu jaoks väga käest ära. Sõin hommikusöögi, lõunasöögi ja õhtusöögi täpsete koguste ja kcal järgi. Hiline õhtusöök jäi 'varuks' aga ilmselt suutsin selle kcal ületada.

Mul on üks loll kiiks – kui ma hommikusööki hommikul ei söö, siis ma ei suuda seda muul ajal ka süüa, sest SELLE toidukorra aeg on möödas 😀

Teisipäeval üritasin oma 'kiiksust' üle saada ja tegin endale lõunaks nii hommikusöögi kui ka lõunasöögi. Ja sõin ära. Ja tundsin end halvasti, et nii palju sõin ja kõht oli megatäis, et paha oli olla. Vahemärkus: ei, mul ei ole toitumishäiret 😀 mulle lihtsalt ei meeldi kui kõht nii täis on. Õhtuks tegin õhtusöögi+hilise õhtusöögi. Sellega sai ka mu selle nädala üks eesmärkidest täidetud – süüa kõik toidukorrad. JA ka teisipäeval jätkusid isud – taaskord sõin paar küpsist.

Kolmapäev. Juba parem päev minu jaoks. Sõin korraliku lõunasöögi ja selle kõrvale patustasin ploomi&kaneeli Red Bulli. Ahh, see on niii hea! Pidasin ilusti õhtuni vastu ja isu millegi muu järele ei tekkinudki.

Olen enda jaoks uue lemmiksöögi leidnud. Leidsin kavast 'kanawrapi' mille siis enda jaoks eriti heaks 'tuunisin' 🙂 Ehk siis see ongi enamasti minu lõunasöökideks.
Minu wrap koosneb:
-täistera lavaš
-suitsutatud broilerifilee
-tomat
-jääsalat
-rukkola
-sibul
-lahja majonees 3%
-tšilli
(tegelikult on majoneesi asemel retseptis hapukoor ja juust ka, aga mina asendasin need majoneesiga kuna nii on paljupalju parem, loodan, et midagi väga hullu sellest ei juhtu:) ) Tegelikult tahakski teada miks ei saa hapukoort majoneesiga asendada? Selles lahjas majoneesis on palju vähem kaloreid kui 20% hapukoores..

Täna sõin lõunaks, kell 12.30, taaskord oma imetabase wrapi ja jällegi Red Bulli (märkus iseendale: ENAM EI OSTA!) mis siis läheb hilise õhtusöögi kcal arvestusse. Siis asusin kappe kraamima-sorteerima ning natuke peale 15 sõin veel ühe wrapi (hommikusöök). Nii, et püsin kalorigraafikus 🙂 Isusi pole seega taaskord hea päev!

Homme on kaalumise päev. Ei oskagi kohe midagi oodata, pigem kardan seda natuke 😀 Ahh, tuleb mis tuleb, uuel nädalal jälle tublim. Alla pole plaanis anda ja kui enamasti kavas püsida, siis suurt katastroofi juhtuda ei saa 🙂 

Ning lõpetuseks väike meeldetuletus meile kõigile:Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod