143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tean täpselt, mida valesti tegin!


Jep, nii ongi! See 3-4 kuud, kui püüdsin omal käel kaalu alandada ja arvasin, et ma tean nüüd täpselt, mida ja kuidas süüa, tegin ühe olulise vea. Toidud olid mul enamasti tervislikud, aga suurim möödapanek oli KOGUSTEGA! Ja paraku seda mitte ülesöömise suunas, vaid vastpidi, sõin kindlalt liiga vähe! Tüüpiline viga, eks. Tahad kaalu alandada, kuid mingil põhjusel see ei alane, kohe koguste kallale. Loogiline järeldus ju! Kui olen nüüd 2 pikka päeva 100% kavs olnud, söönud meeletuid portsjoneid, kõht on kurgumulguni täis ka veel magama minnes (varem läksin magama eelistatult kõhukorisedes, sest vastasel juhul oli kohe hommikul +500gr), on minu kaal alanenud 2 päevaga juba 700 grammi! 

Minu järeldus on see, et ma lihtsalt kartsin süüa suuremaid (ehk tegelikult normaalseid) portsjoneid, kuna siis tundus, et söön end üle. Kuid kavas olles on tunne teine. Hoopis turvalisem, sest TEAN, et nii on ette nähtud ja kui ma seda kõike sisse ei söö, kaal ka ei lange.

Eilne päev möödus:

Hommik singivõileibadega

Peale hommikust 1-tunnist trenni 1 väike-väike punane apelsin

Lõunaks kana caesari salat

Õhtuks kodus hakklihasupp, mida sai meeletu portsjon!:

Kuna tegin selle 2-kordse kogusena, ootab see mind ka täna õhtusöögiks. Lisaks veel ütlen, et tegin ülejäänud perele frikadellisuppi eraldi potis. Nendele läks rasvasem hakkliha, ilma kapsata versioon (lapsed ei taha keedetud kapsast).

Igatahes oli toit maitsev ja olen positiivselt üllatunud, et hilisõhtuse kohupiima maiuse (kus kohupiima vahetasin kodujuustuks) vaarikatega ja kookoshelvestega (mille vahetasin mandlipuruks) söömise järel oli hommikune kaalukadu võrreldes eilsega -300g! Ja hilisõhtune ports oli meeletu, sest tegin eile trenni. Kodujuustu oli juba 204 g, lisaks 130g vaarikaid! meeletu!!! Aga sõin kõik sisse ja tundsin suurimat rahulolu, et VÕISIN seda teha ja kaal näitas hommikul rõõmsaid numbreid.

Tänane hommik on alanud jälle singivõilevaga, seekord rukkipehmik, millel kalkunifileesink ja kurgiviilud. Jällegi suured leivad ja kõht punnis nüüd, Minu jaoks mugavaim hommikusöök. Seal on nii palju variante, mille vahel varieerida.

Lõunaks söön täna kalasuppi, sest tean, et kohalikus poes on neljapäeviti kalasupi-päev 🙂 See koosneb täpselt nendest asjadest, mis siinne retsept; kala, kartul, porgand. Sisuliselt muud polegi. vaatan grammid järgi ja ostan just sellise portsjoni.

Õhtuks ootab hakklihasupp ja võimalik, et kasutan ära teise poole kodujuustust, et mingi magus hilisõhtune amps teha.

vot, sellised lood siis.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lühike, mitte paks
8366 lugemist / 10 fänni
Minust

Fitalapiga alustades oli mu KMI 25,5, ehk siis ülekaalu alguses. Vahel tundubki, et kaalu alandamine on minu jaoks sama võimatu, kui selles eas veidi pikemaks kasvamine

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olles nüüdseks katsetanud FitLapi juba mõned kuud, võin öelda, et see on programm on hästi läbi mõeldud ja kliendile kergesti jälgitav. Tuleb ette tõuse ja languseid, kuid üldjoontes on FitLapi näol tegemist hea abimehega. Paindlik süsteem ja palju-palju retsepte!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom