Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaks sammu edasi, üks samm tagasi…

Olen siin keskkonnas uueke. 2. sept. saab alles esimene kuu täis. Eriline kirjatsura ei ole, kuid võib öelda, et tunnen tähti ja suudan mõned mõtteid kirja panna küll 🙂

Miks alustasin Fitlapiga? Sest olen enda kehas õnnetu! Ilmselt sama põhjus, mis enamikel. Ootasin ja ootasin, millal rahulolematus kasvab väljakannatamatuks. Kohe nii hulluks, et pean midagi ette võtma. Ootasin hea 7 aastat. Ja lõpuks see juhtuski. Nüüd, selle aasta augusti alguses.

Nägin end lahtiriietatuna ühe rõivapoe proovikabiinis. Teate küll neid proovikabiini elamusi! Mõnes poes on kavalalt peeglid salendavad ja pruuni alatooniga. Kõnealune peegel oli aga vale nurga all, mis peegeldas mind alt poolt vaates, vastuvaataja oli sinine kui supikana, tsellu vohas nii kõhul kui reitel! Ometigi olin äsja saabunud soojamaa reisilt ja enda arust kena pruun. Peaks vist sellele poele soovituse tegema oma proovikabiinid ümber teha. Või olin see siiski mina? Sellisena, nagu ma tegelikult olen?

Aga… seal seistes oleks nagu tonn telliskive lagipähe kukkunud. Juudas! Milline ma olen!? Jätsin need nr 40 riided ostmata ja lahkusin poest. Tulin koju, tegin Fitlap konto ja hakkasin surfama lõputus retseptikogus. Märkisin endale punase südamega lemmikuid kohe mitmekümne kanti ning sain aru – see on täiesti tehtav! Otsisin välja köögikaalu ning tormasin poodi esimesi toiduaineid ostma. Esimene nädal läks palju toitu prügikasti. Ostsin neid asju lihtsalt liiga agaralt, mõtted keerlesid igasugu erinevate toitude ümber, mida kõike teha saaksin! Ja poest koju jõudes sain aru, et olin jälle üle pingutanud. Nii võis mõnel perioodil leida külmikust 4 pakki kalkuni fileesinki. Juudas, mis meelte segaduses ma neid iga päev juurde ostsin! ? 🙂 Siinkohal sain aru, kui oluline oli järgmise päeva kava juba eelmisel õhtul paika panna. 

Siin ma olen: esimese 3 nädalaga -3 kg. See ei ole toonud mu KMI-d veel "normkaalu" piiresse, kuid enda arust on juba tulemust näha. Tunnistan, et olen mõnuga igal laupäeva õhtul ära kasutanud patutoidukorrad, kuna on suvine aeg ja sõpradega kohtumisi on palju. Peale igat patukat on kindlasti järgmisel päeval 1 kg otsas, kuid see kaob 2-3 päevaga. Just siis, kui mõtted hakkavad keerlema uue patuka ümber 😀

Ühesõnaga sain selle 3 kilo alla esimese 1,5 nädalaga ja edasi on see seisnud paigal, kuna palju auru kulub patukatest toibumisele. Minu patukad siiski on muutunud. Ma ei kasuta seda magusa söömiseks! Ei mingit jäätist, kooke ega komme!  Ammugi mitte kartulikrõpse või rämpstoitu.Tahan lihtsalt sõpradega aega veeta, mõned siidrid, shampust või veini juua ja sinna juurde kuuluvaid klassikuid (juustu, oliive, puuvilju, liha, aedvilju jms suupisteid). Endale aru andes mõistan, et alkohol ongi see kurjajuur, mis kaalulangusele mõneks päevaks kriipsu tõmbab.

Ainsana teeb õnnetuks see, et puuvilju ei saa süüa sellistes kogustes, nagu soovin. Mingit pirni pooleks saagides või arbuusi "nuusutades" ongi juba grammid täis ja isu ikka rahuldamata. Olin varem kõva puuviljasööja. Veerand arbuusi korraga poleks minu jaoks mingi probleem!

Mis siis, et kohati tundub minu Fitlappimine tantsuna, kaks sammu edasi ja üks samm tagasi, tunnen siiski, et see on viimse aja parim tants 🙂 parim otsus, mida üle pika aja enda heaks olen teinud. Olen õnnelik isegi selle -3 kilo üle, kuigi saan aru, et kava näpuga järge ajades võinuks see number juba ammu -5 kg olla! Olen omal nahal nüüdseks ära proovinud, et patukate eest tuleb lõivu maksta, kuid lohutuseks võin öelda, et juba järgmise toidukorraga saab edukalt ree peale tagasi ronida ja "sõitu" jätkata.

Lisan ka mõned pildid enda viimase aja toitudest (minu 1 x portsud!)

  Porgandi-suvikõrvitsapasta kana kintsulihaga, kookospiima. Vist üks suurim lemmik!

  Täidetud paprika. Asendasin pruuni riisi aedviljadega.

  Oa-suitsusingi salat, kus õuna asendasin porruga.

  Kooene tatrapuder kana kintsulihaga. Kõrvale kurgisalat tilliga.

 

Mõnusaid toiduelamusi!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse