137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimese kuu kokkuvõtted ja tähelepanekud


Esimene kuu on mööda saanud Fitlapi kasutajana. Pean tõdema, et see on olnud minu jaoks väga vaheldusrikka toidulauaga kuu! Olen katsetanud igasugu uusi retsepte, mida varem poleks kindlasti tegema hakkanud. Nüüd aga uued lemmikud tekkinud.

(Näiteks suvikõrvitsa-porgandi pasta kanaga. Eile kordasin seda retsepti kalkunifilee singiga, kuna kanafileed polnud. Tegelikult eile oli ülejäänud perele veel eelmise päeva toit olemas  ja pidin enda õhtusöögi võluma asjadest, mis külmikus leidus. Ehk siis kalkunifileesink, suvikõrvits, porgand, kookospiim. Superhea!)

Aga nüüd siis kokkuvõtete tegemise aeg. Kuu aega tagasi alustades nägin kaalul numbrit 69,6 kg. Kusjuures, see oli veel "hea" number! Aastake varem oli see number 75 kg. Üritasin omal käel kaalu alla saada, vähendades portsjoneid. See aga tõi kaasa palju-palju tagasilanguseid ja nö ürgnälga. See on siis sedalaadi nälg, mis tuleb kohe kusagilt seestpoolt ja selle vastu lihtsalt ei saa. Ilmselt me kõik teame, mis see on 😀 Selle vastu me lihtsalt ei saa!

Igatahes olin aastake varem saanud kaalu alla 75 pealt 67 peale ja suutnud seda ka mõnda aega hoia, hakkas kaal nüüd uuesti vaikselt tõusma. Ja tõusis viimastel kuudel ligi 70-ni tagasi. Endale antud lubadus, et MINU KAAL EI TÕUSE ENAM IIAL ÜLE 70 KILO, hakkas vaikselt murduma. See oligi see hetk, kui Fitlapi lahti lõin. Eilse seisuga olen kaalul ära näinud numbri 66,6. Ehk siis 1 kuuga stabiilsed -3 kilo. Vaheldusrikas toidulaud ja paindlikud retseptid on teinud selle teekonna mulle meeldivaks ja võiks isegi öelda lihtsaks. Kaal pigem langes esimesel nädalal 2 kilo ja edasi tekkis mõnus mugavustsoon ja seisak. Olin enam-vähem kavas ja kaalu juurde ka ei tulnud. Või, noh, päevad pole vennad 🙂 Oli ka väikseid tõuse, kuid sain nendest mõne päevaga jagu. Nüüd viimasel nädalal on kaal veidi siiski langema hakkanud ja olen kaalul näinud toredamaid numbreid ka.

Märkasin ka, et hilisõhtused toidukorrad pigem hoiavad mu kaalu jonnakalt paigalt. Kui viimasel nädalal erinevatel põhjustel pidin hilisõhtused toidukorrad ära jätma, hakkas ka kaal uuesti langema. Järelikult minu toitumiskavast kõrvalekalded, kohvi peale pandud piim ja ampsud siin-seal andsidki kokku selle hilisõhtuse pooliku toidukorra kaloraaži.

Pean tunnistama ka, et minus puudub selline omadus nagu fanatism. Ma ei vaimustu kunagi asjadest liialt ja ei kohane kuigi hästi. Mulle ei meeldi suured muutused ja ranged piirangud. Ma tahan olla ise enda peremees ja tahan tunda, et väärin neid muutusi, mida ISE endaga teen ja ette võtan. Igasugune pealesurumine on mulle vastunäidustatud. Fitlapi programm ongi pigem nagu salajane abistaja, mitte ei viibuta näppu iga libastumise korral.

Jõudsin järeldusele, et jätkan sellega. 🙂 Kui see on mind praegu 1 kuuga aitanud, siis pole kahtlustki, et sammun edasi, aina enda eesmärgi poole (60 kg). Novembriks tahaks, et stabiilselt oleks kaalul ees nr 65. Seda numbrit pole ma näinud ligi 5 aastat. Viimati nägin kaalul seda numbrit, kui olin mandlioperatsioonil käinud 🙂 

Edasi seltsimehed! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lühike, mitte paks
5960 lugemist / 10 fänni
Minust

Fitalapiga alustades oli mu KMI 25,5, ehk siis ülekaalu alguses. Vahel tundubki, et kaalu alandamine on minu jaoks sama võimatu, kui selles eas veidi pikemaks kasvamine

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olles nüüdseks katsetanud FitLapi juba mõned kuud, võin öelda, et see on programm on hästi läbi mõeldud ja kliendile kergesti jälgitav. Tuleb ette tõuse ja languseid, kuid üldjoontes on FitLapi näol tegemist hea abimehega. Paindlik süsteem ja palju-palju retsepte!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom