84826 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Lemmikretseptid
09.02.2017

Ma olen neid Fitlapi retsepte nüüd neli nädalat katsetanud ja kuigi ühte retsepti eriti korranud ei ole (v.a see, et teen mingi toidu mitmeks päevaks ette), siis olen ma ikkagi arvatavasti proovinud alla 20 retsepti. No korduvateks retseptideks on pidevalt singivõileib ja koorene puder munaga. Neid alltoodud retseptide hulgas ei ole, sest need ei ole nii võrd lemmikud, vaid lihtsad ja harjumuspärased. Ma ei ole suur pudrude fänn, seega ma ei taha neid väga katsetada. Leidsin selle ühe söödava, kus peale pudru on ka muna ja kodujuust, muidu oleks küll karm, kui peaks lihtsalt hunniku putru alla kugistama. Ma olen hommikusöögiks proovinud nii puuviljaga profeeli kohupiima kui ka magusat putru ja aru saanud, et hommikuks ma ikka midagi magusat ei taha.

Oma senini kõige lemmikuma toidu ma leidsin Fitlapi kavadest täna ja see on alljärgnev. Alguses ma olin selles suhtes veidi skeptiline, sest ma ei ole eriti juustu fänn ja varem pole niimoodi ise juustuga makarone teinud. Aga mis välja tuli, no nii hea lihtsalt, ma üldse ei tunne, et lahja sink või lahjad makaronid. Nagu tavaline mac and cheese. Ja ühe korra kogusest piisas ka, sest see nii rammus. Ma tegin seda selles mõttes erinevalt, et panin juustu otse pannile. Kuna ma tegin 4 korra koguse, siis on vaevarikkam  hakata serveerimisel eraldi panema. Ära jäi ka seekord sidrunimahl, kuna seda eraldi koostisosana kirjas polnud, siis pole mul kodus ei sidrunimahla ega sidrunit. Kuna ma tomatit ei söö, siis asendasin selle ka kurgiga. Kui teistes alljärgnevates retseptides on tomat kirjas, siis sellepärast, et ma võtsin retseptid lihtsalt kiiresti emaga jagamiseks ja need ei peegelda päriselt seda, kuidas ma seda toitu tegin. Sidenote, ema tegi minu järgi kapsahautist mingi delikatesshakklihaga ja ütles, et see on mingi maitsetu käkk. Eks ta ole, jah, et päris kodune hakkliha ei ole. Lemmikretsept siis:

Alljärgnevalt on teised head retseptid, mis ma avastanud olen. Tundub, et mulle meeldib makaronidega toite teha. Pole ime ka, sest makarone on tunduvalt lihtsam teha, kui näiteks kartulit, mis maitseb mulle tunduvalt rohkem. Seda "Värske kartul kodujuustuga" toitu teen homme juba teist korda. Ja ilmselt hakkan üsna sageli tegema ka seda kiluleiba munavõiga. Kuigi seda on tüütu teha, kui peab korraga keetma ainult ühe muna ja mul on mingi kiiks, et külmkapis seisnud keedumuna ma hea meelega ei söö.

Selle viimasega mulle tundus, et porgandid tahaks natuke rohkem küpsemist. Natuke kõvad jäid. Selle lõhepasta ma rikkusin küüslauguga ära. Ma ei tea, et mulle ei maitseks küüslauk. aga ilmselt on seda toitudes tavaliselt vähe. Sellesse toitu on aga päris palju ette nähtud ja see rikkus kogu toidu. Muidu oleks tegu järjekordse hea (ja taaskord eriti rammusa) toiduga.Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.