Kiiga-kaaga kaalunumbrites

6. nädal hakkab vargsi täis tiksuma. Olen näinud ja kogenud säravaid muutuseid, kuid viimasel nädalal olen eriti rahulolematu ja segaduses olnud. Täiesti üles-alla päevad. Mõni päev olen endas pettunud, et ma 100% toitumis- ja trennipäevi ei saavutanud. Järgmisel päeval, kui olen tubli olnud ja saanud kelleltki komplimente, siis on tuju ja meeleolu laes. 

Ausalt öeldes olen valdavalt tubli ja jälgin kava, mulle meeldivad need toidud väga ja söögi tegemist ma armastan. Küll aga tekivad kiusatused tööl, kui õpilased valmistavad head ja paremat ja ma pean neid toite maitsma. Minnalaskmise tunnet pole, aga veidralt keeruline on. Kui saan hiljem magama, siis järgmisel päeval võin ülikergesti libastuda kavast kõrvale kaldumisega..

Kurvaks teeb see, et kogu selle aja jooksul langes kaal esimese paari nädalaga 1,5 kg ja järgmisega kukkus 2 kg. Viimase kahe ja poole nädala jooksul kaal pidevalt kõigub. Kord võtan 1 kg juurde, kord maha. Tean, et olen enesekriitiline, kuid raske on näha seda, et teistel kolinaga kilod kaovad, aga ma olen varsti kuue nädalaga vaevalt 4 kg kaotanud. Tean, et teen korralikult trenni ja suures osas täidan kava, aga ikkagi… Varsti saab aeg juba otsa.. Otustasin, et ei piina ennast liiga palju ja kaalun vaid kord nädalas. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.