141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Energiajänku!


Täna algas pàev kuidagi vàga aktiivselt.Tõusun kell 5.00 hommikul ning energia pulbitses sees.Teised keerasid voodis alles teist külge. Kõigepealt kaanisin 2 klaasi vett hingealla ja tormasin hommikumantli välkudes keldrisse puude järgi. Tuli ahju pandud, panin pesumasinale hääled sisse.  Võtsin ära piimhappebakterikapsli ja asusin kassikemmergut tühjendama.

Järgmine toiming oli söögitegemine. Keetsin korraliku portsu neljaviljahelbeputru. Lisasin pàevalilleseemned ja siis sõin. Kohupiimakreemini ma ei jõudnudki, sest jõin ka kohvi ja rohkem ei mahtunud.

Plaanis oli ette võtta täna elektripliidi ahi. Möksisin siis vahendiga kokku ja siis oli vahepeal aega koristada. Nii möödaminnes panin peexud keema.Kui tütar tõusis enne seitset siis sain ka tolmuimeja käivitada.Vahepeal said peedid valmis ja veega ära ehmatatud. Kell 7 pesin ahju siis puhtaks .

Lapsele natuke süüa ja mehele kes vahepeal voodist välja roomas, valmistasin kohvi. Süüa ta väga ei tahtnud, sest õhtul tankis minu vamistatud 2 burgsi sisse. Kupatasin lapse pessu sest aeg oli liiga kiiresti liikunud ja vaja lasteaeda minna.Ise veel hurjutasin et tee ruttu muidu jääd hiljaks. Ei tea küll kes tegelikult toppas. Tipatapa lasteaeda ja sealt poodi. Oi kui külm oli. Nagu ikka pidin ostma ainult kurki,tomatit ja sibulat. Korvi lipsasid ka täiteratortillad, hapukoor ja lapsele magusat. Koju jõudes asjad ära ja trenniplatsi seadma. Laud kaugemale, muusika mängima. Kiire riiete vahetus ja treeningkava ning supper trenn hakkas pihta.

Tegin täna shappingut ja tundsin juba poolepeal et kell läheb liiga ruttu ja tuli ajapuudus. Tegelikult aega oli piisavalt aga tegin veel lisaks sest energiat oleks jagunud veel edasigi.

Käisin pesus ja tegin lõunasöögi. Keetsin kartulid ja praadisin kanakintsuliha. Salatiks riivisin porgandit. Nii maitsev sai.Vahepeal käis mees lõunal. Pesin vahepeal espresso masina seest puhtaks ja otsisin veel toimetamist. Energiat on nii palju et mine või jooksma.Ainult et nii külma ilmaga just ei kipu.Nii kui mees uksest väljas, muusika taas põhja. Mulle meeldib kui muusika kõvasti mängib. Tegin ettevalmistusi õhtusöögiks ja lugesin raamatut. Vahepeal pliit köetud. Tegin endale peedi ja juustu salati. Just lõpetasin söömise. Teised saavad õhtuks kartulit ja kotletti peedisalatiga. Mul on suht tihti nii et mees ja laps söövad teise menüü järgi. 

Kohe varsti lapsele järgi ja siis järgmised toimingud. Õhtul hilja teen keedumuna ja kurki. Nämm! Meil peaks kanad olema, jube palju läheb mune.

Nüüd aga tegutsema. Päikest ja loodan et sooja ka varsti tuleb!!!
Helen Lindsalu
633 lugemist / 1 fänn


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom