Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Energiajänku!

Täna algas pàev kuidagi vàga aktiivselt.Tõusun kell 5.00 hommikul ning energia pulbitses sees.Teised keerasid voodis alles teist külge. Kõigepealt kaanisin 2 klaasi vett hingealla ja tormasin hommikumantli välkudes keldrisse puude järgi. Tuli ahju pandud, panin pesumasinale hääled sisse.  Võtsin ära piimhappebakterikapsli ja asusin kassikemmergut tühjendama.

Järgmine toiming oli söögitegemine. Keetsin korraliku portsu neljaviljahelbeputru. Lisasin pàevalilleseemned ja siis sõin. Kohupiimakreemini ma ei jõudnudki, sest jõin ka kohvi ja rohkem ei mahtunud.

Plaanis oli ette võtta täna elektripliidi ahi. Möksisin siis vahendiga kokku ja siis oli vahepeal aega koristada. Nii möödaminnes panin peexud keema.Kui tütar tõusis enne seitset siis sain ka tolmuimeja käivitada.Vahepeal said peedid valmis ja veega ära ehmatatud. Kell 7 pesin ahju siis puhtaks .

Lapsele natuke süüa ja mehele kes vahepeal voodist välja roomas, valmistasin kohvi. Süüa ta väga ei tahtnud, sest õhtul tankis minu vamistatud 2 burgsi sisse. Kupatasin lapse pessu sest aeg oli liiga kiiresti liikunud ja vaja lasteaeda minna.Ise veel hurjutasin et tee ruttu muidu jääd hiljaks. Ei tea küll kes tegelikult toppas. Tipatapa lasteaeda ja sealt poodi. Oi kui külm oli. Nagu ikka pidin ostma ainult kurki,tomatit ja sibulat. Korvi lipsasid ka täiteratortillad, hapukoor ja lapsele magusat. Koju jõudes asjad ära ja trenniplatsi seadma. Laud kaugemale, muusika mängima. Kiire riiete vahetus ja treeningkava ning supper trenn hakkas pihta.

Tegin täna shappingut ja tundsin juba poolepeal et kell läheb liiga ruttu ja tuli ajapuudus. Tegelikult aega oli piisavalt aga tegin veel lisaks sest energiat oleks jagunud veel edasigi.

Käisin pesus ja tegin lõunasöögi. Keetsin kartulid ja praadisin kanakintsuliha. Salatiks riivisin porgandit. Nii maitsev sai.Vahepeal käis mees lõunal. Pesin vahepeal espresso masina seest puhtaks ja otsisin veel toimetamist. Energiat on nii palju et mine või jooksma.Ainult et nii külma ilmaga just ei kipu.Nii kui mees uksest väljas, muusika taas põhja. Mulle meeldib kui muusika kõvasti mängib. Tegin ettevalmistusi õhtusöögiks ja lugesin raamatut. Vahepeal pliit köetud. Tegin endale peedi ja juustu salati. Just lõpetasin söömise. Teised saavad õhtuks kartulit ja kotletti peedisalatiga. Mul on suht tihti nii et mees ja laps söövad teise menüü järgi. 

Kohe varsti lapsele järgi ja siis järgmised toimingud. Õhtul hilja teen keedumuna ja kurki. Nämm! Meil peaks kanad olema, jube palju läheb mune.

Nüüd aga tegutsema. Päikest ja loodan et sooja ka varsti tuleb!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod