Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sünnipäev ajab asjad vussi

… ja mitte lihtsalt sünnipäev, vaid terve sünnipäevanädal, sest just täpselt terve nädala jooksul voorib me kodust külalisi sisse ja välja. Noh, nii vist juhtub, kui su sünnipäev satub täpselt nädala keskele. See omakorda tähendab aga, et nende külalistega tuleb ikka ja jälle koos grillida-chillida, pakkuda neile sünnipäevatorti jne jne. Ühesõnaga oli see halb otsus – alustada toitumiskavaga mõned päevad enne oma sünnipäeva. Ma juba aimasin, et ega ma siis rajal püsida ei suuda. Noh – ja mul oli õigus. Aga nüüd ma mõtlen, et äkki selle nädala lõppedes, kui see hullus läbi saab, saan ka mina õigele rajale tagasi.

Kuigi tuleb tunnistada, et tegelikult on mul lõuna ajal ikka keeruline toitumiskava järgida. Esiteks pole mul aega sööki töö juurde kaasa teha. Teiseks käivad ju ülejäänud kolleegid enamasti koos söömas ja kuidas siis mina kogu aeg erakuna üksinda kusagil nurgas oma sööki nosin? Mul endal hakkab ju ka igav niimoodi. Ja teised ei saa ilmselt ka aru, miks mul enam nendega koos ei kõlba süüa. Ma ei viitsi hakata kõigile seletama ka, et mul on nüüd toitumiskava bla-bla. Ma usun, et poolte reaktsioon sellele oleks umbes selline, et "Issand, miks sa mingit dieeti pead, sul pole ju midagi häda jne".

Aga siiski positiivset ka – mu kaal on langenud vaatamata sellele, et olen toitumiskava täitnud võibolla ainult 50%. St esimene kilo on igaljuhul läinud. Võimalik, et sellele aitab kaasa ka trenn, sest treeningukava olen ma küll ausõna päris tublisti järginud. Üks päev tegin suisa koos oma kaheaastasega neid lihastreeningu harjutusi, talle väga meeldis mu kõrval võimelda. Ja noh, eks organism ehmatas ära ka ilmselt, et inimene, kes pole trenni teinud vähemalt aasta aega, kukkus ennast järsku liigutama. Esimene kilo läks ainuüksi hirmu pärast, ma arvan. Ja hea on see, et palju ma neid ja maha ei tahagi saada. Kõigest kolm veel minna! Siis, kui ma selle saavutakse, siis ma oleks juba superhüperrahul. Tegelikult ma tean, et seda pole raske saavutada, küll aga on seal keeruline püsida, sest ahvatlusi on nii palju-nii palju ja ma olen alati olnud suur magusasõber… 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse