137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sünnipäev ajab asjad vussi


… ja mitte lihtsalt sünnipäev, vaid terve sünnipäevanädal, sest just täpselt terve nädala jooksul voorib me kodust külalisi sisse ja välja. Noh, nii vist juhtub, kui su sünnipäev satub täpselt nädala keskele. See omakorda tähendab aga, et nende külalistega tuleb ikka ja jälle koos grillida-chillida, pakkuda neile sünnipäevatorti jne jne. Ühesõnaga oli see halb otsus – alustada toitumiskavaga mõned päevad enne oma sünnipäeva. Ma juba aimasin, et ega ma siis rajal püsida ei suuda. Noh – ja mul oli õigus. Aga nüüd ma mõtlen, et äkki selle nädala lõppedes, kui see hullus läbi saab, saan ka mina õigele rajale tagasi.

Kuigi tuleb tunnistada, et tegelikult on mul lõuna ajal ikka keeruline toitumiskava järgida. Esiteks pole mul aega sööki töö juurde kaasa teha. Teiseks käivad ju ülejäänud kolleegid enamasti koos söömas ja kuidas siis mina kogu aeg erakuna üksinda kusagil nurgas oma sööki nosin? Mul endal hakkab ju ka igav niimoodi. Ja teised ei saa ilmselt ka aru, miks mul enam nendega koos ei kõlba süüa. Ma ei viitsi hakata kõigile seletama ka, et mul on nüüd toitumiskava bla-bla. Ma usun, et poolte reaktsioon sellele oleks umbes selline, et "Issand, miks sa mingit dieeti pead, sul pole ju midagi häda jne".

Aga siiski positiivset ka – mu kaal on langenud vaatamata sellele, et olen toitumiskava täitnud võibolla ainult 50%. St esimene kilo on igaljuhul läinud. Võimalik, et sellele aitab kaasa ka trenn, sest treeningukava olen ma küll ausõna päris tublisti järginud. Üks päev tegin suisa koos oma kaheaastasega neid lihastreeningu harjutusi, talle väga meeldis mu kõrval võimelda. Ja noh, eks organism ehmatas ära ka ilmselt, et inimene, kes pole trenni teinud vähemalt aasta aega, kukkus ennast järsku liigutama. Esimene kilo läks ainuüksi hirmu pärast, ma arvan. Ja hea on see, et palju ma neid ja maha ei tahagi saada. Kõigest kolm veel minna! Siis, kui ma selle saavutakse, siis ma oleks juba superhüperrahul. Tegelikult ma tean, et seda pole raske saavutada, küll aga on seal keeruline püsida, sest ahvatlusi on nii palju-nii palju ja ma olen alati olnud suur magusasõber… 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Liis
420 lugemist
Minust

Ma ei ole ülekaaluline. Mu kehamassiindeks on 20 ning selle järgi peaksin justkui olema ideaalkaalus. Aga ma ei tunne ennast hetkel hästi. Kui võtaks 4kg alla ja suudaks edaspidi seda kaalu säilitada, siis oleksin endaga väga rahul.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest mu toidulaud on nüüd palju rikkalikum. Muidu kippusid ikka need ühed ja samad toidud korduma, aga praegu on igaks päevaks midagi põnevat. Ja kui tundub, et pole põnev, saab alati menüüs asendusi teha. Üksluisus on igaljuhul meie pere toidulaualt nüüd kadunud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva