Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Liisa pajatab…Poolteist päeva ja juba tulemused.. ma ju teadsin, et see töötab!

Noh..ma küll lubasin endale, et enne reedet ei kaalu. Aga no seisis teine eriti irvitava näoga täpselt voodist tõustes kahe sammu kaugusel ja ma ei suutnud kaarega mööda minna. Enesetunne on selline kergem küll, et no astun peale korra. Ja juba -700 g! Eks ole teist naga vahele kogutud ju ka, aga no see pilt andis kohe pauerit juurde. Ise veel mõlgutasin peas, et eile oli eriti nõme päev ja sai hirmus tühja kõhu peale ikka natu patustatud ka (automaadi kakaoga), aga näedsa- õigesti toitudes saab enda keha korda küll!

Pean tunnistama, et kui varasemalt oli süüa nii palju, et ei jaksanud portsioneid ära süüa, siis praegu olen suutnud miskipärast valida sellised toidud, millega mul tunni aja pärast on selline nälg, et olen nõus midaiganes tegema, et süüa saada. PEan vist ikka oma lemmiku- oa singisalati juurde pöörduma. Seda oli paras ports minu mäletamistmööda.

Sõbranna ka vaikselt fitlapitab. Leppisime kokkku, et teeme nagu sõjaväes- kui üks eksib, peavad mõlemad õhtul 3 km jalutama. Ma pakun, et ma peaks ilmselt täna juba 6 km jalutama:D sest ma ei usu, et ta tegelikult fitlapi järgi toimetab:D Merka, anna andeks:D

Valmistun vaikselt oma 104 kg-ga SEB maratonile kepikõndima minekuks. Hull olen ikka küll, sest minu ainus trenn on koeraga igal õhtul jalutamine. Aga muide olen kõik SEB jooksud kõndides läbi teinud. Ma ei tea, mis asi mind sinna koguaeg ajab, aga pärast on niii hea tunne.

Õhh..lõunast on 3 h möödas ja mul on selline tühja kõhu tunne jälle, et no sööks kasvõi tüki leiba:) Aga nüüd pean veel kaks tundi vastu pidama, et süüa saada. Tööpäev peab läbi saama, koju tuleb sõita ja loomulikult tuleb söök valmis teha. Tundub, et 4h on ikkagi see väga täpne aeg, mil mu organism nõuab oma osa. Tööl aga kahjuks ei saa ma seda kõike võimaldada. Noh, saaks küll, aga see võtaks palju töö ajast ära lihtsalt.

Muideks, avastasin enda jaoks nipi! Teen htusöögiks alati kolm portsu sööki. Sealt saab siis ka järgmisel hommikul ja ka lõunal süüa. Ehk siis ma ei pea päeval ja hommikul midagi nikerdama. Hilisõhtuse söögi teen midagi magusamat (kama, smuuti vms). Ja nii iga päev! Kuidagi kergem tundub siis, sest mulle ei meeldi päev läbi kokkamine.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse