137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liisa pajatab…Poolteist päeva ja juba tulemused.. ma ju teadsin, et see töötab!


Noh..ma küll lubasin endale, et enne reedet ei kaalu. Aga no seisis teine eriti irvitava näoga täpselt voodist tõustes kahe sammu kaugusel ja ma ei suutnud kaarega mööda minna. Enesetunne on selline kergem küll, et no astun peale korra. Ja juba -700 g! Eks ole teist naga vahele kogutud ju ka, aga no see pilt andis kohe pauerit juurde. Ise veel mõlgutasin peas, et eile oli eriti nõme päev ja sai hirmus tühja kõhu peale ikka natu patustatud ka (automaadi kakaoga), aga näedsa- õigesti toitudes saab enda keha korda küll!

Pean tunnistama, et kui varasemalt oli süüa nii palju, et ei jaksanud portsioneid ära süüa, siis praegu olen suutnud miskipärast valida sellised toidud, millega mul tunni aja pärast on selline nälg, et olen nõus midaiganes tegema, et süüa saada. PEan vist ikka oma lemmiku- oa singisalati juurde pöörduma. Seda oli paras ports minu mäletamistmööda.

Sõbranna ka vaikselt fitlapitab. Leppisime kokkku, et teeme nagu sõjaväes- kui üks eksib, peavad mõlemad õhtul 3 km jalutama. Ma pakun, et ma peaks ilmselt täna juba 6 km jalutama:D sest ma ei usu, et ta tegelikult fitlapi järgi toimetab:D Merka, anna andeks:D

Valmistun vaikselt oma 104 kg-ga SEB maratonile kepikõndima minekuks. Hull olen ikka küll, sest minu ainus trenn on koeraga igal õhtul jalutamine. Aga muide olen kõik SEB jooksud kõndides läbi teinud. Ma ei tea, mis asi mind sinna koguaeg ajab, aga pärast on niii hea tunne.

Õhh..lõunast on 3 h möödas ja mul on selline tühja kõhu tunne jälle, et no sööks kasvõi tüki leiba:) Aga nüüd pean veel kaks tundi vastu pidama, et süüa saada. Tööpäev peab läbi saama, koju tuleb sõita ja loomulikult tuleb söök valmis teha. Tundub, et 4h on ikkagi see väga täpne aeg, mil mu organism nõuab oma osa. Tööl aga kahjuks ei saa ma seda kõike võimaldada. Noh, saaks küll, aga see võtaks palju töö ajast ära lihtsalt.

Muideks, avastasin enda jaoks nipi! Teen htusöögiks alati kolm portsu sööki. Sealt saab siis ka järgmisel hommikul ja ka lõunal süüa. Ehk siis ma ei pea päeval ja hommikul midagi nikerdama. Hilisõhtuse söögi teen midagi magusamat (kama, smuuti vms). Ja nii iga päev! Kuidagi kergem tundub siis, sest mulle ei meeldi päev läbi kokkamine.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!ProuaLiisa
19013 lugemist / 1 fänn
Minust

Kes ma olen? Selline lihtne inimene. Armastan, rõõmustan, kurvastan kui vaja ja kõike muud ka:). Üldiselt oma blogis kirjutan asjadest nii, nagu nad on- ilma igasuguse ilustamiseta või kõrvalepõikamiseta. Loodan, et see ei riiva kedagi! Kui, siis vabandan juba ette. See pole kindlasti sihilikult nii. Peamiselt- oleme kõik ikka väga rõõmsad ja ilusad!!!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

lihtsalt nii hea!!! Kui juba mulle mõjub, siis mõjub teistele ka! Juba kahe nädalaga on näha tulemusi ja päris ilusti! Soovitan- liituge, proovige ja te tõesti ei kahetse!! Kõik on super hästi läbi mõeldud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom