137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liisa pajatab..olen jälle tagasi- ei saa FL-ta!


…ja olengi jälle tagasi! Alustasin eelmisel korral päris entusiastlikult. Pean tunnistama, et kuna planeerisime pulmi, siis läks kogu hoog mujale ära ja.. entusiasm ka. Ehk siis kiiretes olukordades haarasin jälle seda, mis sõrmeulatuses oli ja kogu fitlapindus lihtsalt ununes. Mingi aeg oli täitsa okei, aga siis hakkasin tajuma, et riided hakkavad jälle liiga taljesse tõmbuma. Pulmakleidi saime ka kolme peale selga- lukk ei tahtnud kinni mahtuda. Õnneks oli tellitud ka õlasall, mis kõik selle "toreduse" enda alla ära peitis. Noh, anyway- võttis aega mis ta võttis, sain end nüüd jälle siia veetud. Maksin juba kuu lõpus ära, aga näedsa, ei suutnud end kuidagi kokku võtta. Kaks päeva olen juba korralik olnud ja ilusti fitlapi järgi toite teinud. Eile oli muidugi päris madalseis. Jõudsin surmväsinuna koju töölt ja kuna lõuna ja õhtusöögi vaheline aeg läks liiga pikaks, siis olin pahur ja nälgasuremise ääre peal. Torisesin mehele kõik maailma hädad ette ja veel rohkem torisesin, et miks ma pean topelt süüa tegema (mees nimelt paljusid asu ei söö lihtsalt) jne jne. Mees kuulas mu ära ja peale paari õrnushetke kadus õue põõsa alla marju sööma:) Hakkasin siis vaaritama ja kuidagi sain tuju paremaks. lapsedki tulid uudistama, et mis hea lõhn see on (tegin läätsehautist meekanaga). Kuigi ma perele tegin kotlette, (ise hakklihast ofcourse)siis lõppes asi sellega, et plika tegi mu õpetuse järgi ka endale ja poistele (pojale ja peikale) meekana:D

Aga miks ma siia tagasi tulin!? SEST see on ainus koht (ilma liialdamata) või asi, millega ma kaalu langetatud saan. Muid asju olen nõrkemiseni kunagi proovinud, aga no ei toimi! Ma ei tea, mis asja te Rene ja Heiki teete, aga nii see asi on. Ma olen nii tänulik, et selline asi on ellu viidud! Nooremana ma unistasin, et võiks olla keegi või miski, mis mulle grammi pealt ette ütleb, mida võib suhu pista ja mida mitte… ja nüüd kui selline asi on olemas, siis ma ikka libastun ja libastun. No mis valesti, see uuesti! Seekord ma ei ütle kellelegi, et fitlapitan. Kes teab, see teab ja..nii ongi! Palun hoidke mind reel! Ärge laske mul libastuda!

Liisa

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!ProuaLiisa
19014 lugemist / 1 fänn
Minust

Kes ma olen? Selline lihtne inimene. Armastan, rõõmustan, kurvastan kui vaja ja kõike muud ka:). Üldiselt oma blogis kirjutan asjadest nii, nagu nad on- ilma igasuguse ilustamiseta või kõrvalepõikamiseta. Loodan, et see ei riiva kedagi! Kui, siis vabandan juba ette. See pole kindlasti sihilikult nii. Peamiselt- oleme kõik ikka väga rõõmsad ja ilusad!!!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

lihtsalt nii hea!!! Kui juba mulle mõjub, siis mõjub teistele ka! Juba kahe nädalaga on näha tulemusi ja päris ilusti! Soovitan- liituge, proovige ja te tõesti ei kahetse!! Kõik on super hästi läbi mõeldud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom