137216 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liisa pajatab… no on ikka iseloom!


No on mul ikka iseloom! Nädalavahetus läks ikka täitsa aia taha. Nüüd tänasest olen jälle korralik ja ei piuksugi kõrvalevaatamist! Mul oli maja jälle rahvast täis ja no püüdsin toitu teha enamvähem nii, et ise sõin fitlapi järgi ja külalised said igasugust muud jama. Aga no siis toodi kohupiimakooki ja väikese tomi jäätist.. ja no mu iseloom vedaski alt. LÄksin ja võtsin tüki kooki..siis paar jäätist. Veel paar jäätist…ja jätsin toidukorra vahele, sest nendest jäätistest sai omakorda juba toidukord. Õnneks jooksis mõistus koju tagasi ja ma ikka püüan nüüd jälle joontmööda sibada.

Haah..olen nii paks, et ma juba kuulsin kuulukaid, et ma olevat rase:) päris nunnu. Oleks see vaid nii! Kahjuks pean ütlema, et nii see pole! Aga tegelikult hakkas häirima küll, et keegi on minu kehakaalu jälle teemaks võtnud. Aga et raseduse kraesse ajada..seda poleks ma arvanud! Kas siin on kellelgi veel selliseid juhtumisi olnud? Kuidas suhtusite? Mida ette võtsite?

See on nii naljakas, et organism harjub õigesti toitumisega nii ruttu ära. Ma võin sekundi pealt öelda kui on eelmisest toidukorrast 4 h möödas! Kõht läheb järsku niii tühjaks, et oleksin valmis terve kaelkirjaku pintslisse pistma:D Kui jama suust sisse ajan, siis küll sellist asja kunagi pole. Korra päeva jooksul vist tekib mingi näljatunne, aga see on ka kõik. Alguses, kui ma hakkasin nüüd nii süüa tegema, et endale teen fitlapi järgi ja perele muud toitu, siis mõtlesin, et ma ju ei saa nii teha, sest suu hakkab jooksma nende taldrikutäite peale. Kusjuures pean ütlema, et tagasi mõeldes pole isegi meelde selline asi tulnud! Ma olen absoluutselt rahul oma taldrikutäiega ja nende söök ei tekita isu raasugi! Seega polegi nii keeruline. Jätkan ka praegu endiselt selle skeemiga, et teen õhtusöögi ajal kolme koguse jagu süüa (õhtusöök, järgmine hommik ja lõuna) ja hiline on midagi magusamat (smuuti vms). See tunub kuidagi lihtsam kui iga kord uut toitu kokku keevitada. Valmis toiduga karbid lõkkan külmikusse ja sealt on hommikul hea kõik otse kotti pista. Ma isegi ei söö enam hommikust kodus, vaid teen seda tööle jõudes- nii saan pikemalt voodis vedeleda:)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!ProuaLiisa
18853 lugemist / 1 fänn
Minust

Kes ma olen? Selline lihtne inimene. Armastan, rõõmustan, kurvastan kui vaja ja kõike muud ka:). Üldiselt oma blogis kirjutan asjadest nii, nagu nad on- ilma igasuguse ilustamiseta või kõrvalepõikamiseta. Loodan, et see ei riiva kedagi! Kui, siis vabandan juba ette. See pole kindlasti sihilikult nii. Peamiselt- oleme kõik ikka väga rõõmsad ja ilusad!!!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

lihtsalt nii hea!!! Kui juba mulle mõjub, siis mõjub teistele ka! Juba kahe nädalaga on näha tulemusi ja päris ilusti! Soovitan- liituge, proovige ja te tõesti ei kahetse!! Kõik on super hästi läbi mõeldud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva