Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Liisa pajatab..

No tere jälle! Täitsa p…..s ikka on see värk:) (vabandan oma väljendusviisi pärast, aga endal käib juba au pihta). Eile vaaritasin omale kolm portsu pasta bologneset valmis..köök oli nagu soome saun või udune spa. Võtsin täna tööle kaasa ka siis. Hommikuse pistsin kodus naha vahele ja lõunase haarasin kaasa. aga kokkuvõttes sadas meile tööl sisse töökaaslane shokolaadi küpsise tordiga..kõik sõid ja mis te arvate, et ma vaatasin nurgast pealt? võtsin küll väikese tüki, aga nii ei saa ju toituda õigesti!?! Muidugi sõin lõuna ajal ka veel oma suure vaevaga kodukootud pasta bolognese ka ära ja nüüd ei julge hingatagi! Peaks mainima, et kõrvetised on kallal ja mina ei tea nüüd, keda süüdistada selles- kas söödud küpsise torti või pasta bologneset?!

Lisaks ei jõua ma täna õigel ajal koju ja söögi võimalust ka pole enne õhtul kella 21. Lähen otse töökaaslase juurde ja jumal teab, äkki pakutakse seal ka veel midagi?! (ise loodan, et mitte). Ela siis nii! Ma muidugi oleks võinud nii tubli olla, et eile oleks võinud veel ühe potsikutäie kaasa valmistada- siis oleks selle külas välja kraaminud ja lihtsalt ära söönud. Kohati tundub tobe, aga see oleks õigem olnud minu enda suhtes. Üks variant on veel minna poest läbi ja osta näiteks kodujuustu murakamoosiga ning karjalapirukat? Voh, nii ma vist teengi!  Selver päästab päeva:D!

Tegelikult on nii hea, et siin on ka palju selliseid "hädaolukorra" toite! Minu olukorras on see vast ainus päästerõngas. Ma juba kardan inimesi, kes tulevad külla või kardan külla minemist. Nii raske on selgitada neile, et mul on nüüd teistsugune toitumine. Siis muiatakse või hakatakse heietama, kuidas ma oma tervise ja elu ära rikun, kui igasugu jama kaasa teen. Olen lausa nii kaugele asjaga pidanud minema, et kougin taskust telefoni välja, kerin fitlapi lahti ja näitan nädala retseptid ette. Siis muidugi ollakse suurte silmadega, et kas tõesti niisugused asjad on lubatud ja kas seda toitu palju pole? ja no kõige tähtsam- see on ju nii kallis?! Algus on jah kallis, sest sa pead kapist kogu "sodi" minema saatma (toitsin koerale) ja asendama selle kõik tervislikumaga. Ja tegelikult läks mul enne shokolaadi ostmisele rohkem raha. Praegu käin ma poes läbimõeldult ja raha läheb vähem!

OK! Ma siiski olen tubli, et siin näpuga järge ajan:)Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse