Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

30 päeva väljakutse

enlightenedVäljakutse aeg!

Mõtisklesin siin omaette ja avastasin enda puhul, et sellised pisikesed challengid on head tõuked mõne harjumuse lihtsamaks tekitamiseks. Kas või praegune blogi challenge. Olin tegelikult ammu mõelnud endamisi, et tahaksin ikkagi ka blogima hakata, pärast endal hea lugeda ja eks see hoiab ka paremini järje peal. Aga kuidagi ei jõudnud tegudeni kuni tuli blogi väljakutse ja siis ju lausa peab blogima. Sellest tuligi idee, et aga mis siis, kui teeks endale sellise väikese väljakutse ka kaalulangetuse valdkonnas. Kaalu langemise kiirust ma ei saa küll kontrollida, aga ma saan ju ise kontrollida (niivõrd kuivõrd), mida ja kui palju endale suhu pistan.

Siit sündiski idee, et teen omale väikese 30 päeva väljakutse. Viimasel ajal mingil põhjusel on n-ö reel püsimine osutunud tavalisest raskemaks. Kava jälgimine on ikka nagu tantsusammul, et kaks sammu edasi ja üks tagasi. Võib ka nii aga arenguruumi on palju. Täna algab ju ametlikult kevad, mis tähendab, et ega see suvigi kaugel ei ole, ning tahaks suve ikkagi vastu võtta palju kergemalt. See tähendab ainult üht – tuleb usinalt pingutada ja tubli olla! Mulle endale tundub nii, et kui ka mingisuguse harjumuse juurutamine teha endale veidi põnevamaks ja mängulisemaks, siis on sellega ka lihtsam alustada ja sellele truuks jääda. Igal juhul mõte on hea, tuleb enda peal nüüd järgi katsetada, kas teooria ja praktika toetavad teine-teist.

Väljakutse reeglid

30 päeva väljakutse reeglid on väga lihtsalt – tuleb püsida kavas 30 päeva järjest. See muidugi ei tähenda, et kui 30 päeva olen tubli, siis lähen hulluks ja söön kõik kaotatu tagasi. Vaid siis tuleb mõelda endale uus väljakutse. Minu idee selle väljakutsega on ikkagi, et luua 100% kavas püsimine endale harjumuspäraseks. Nüüd võib tekkida igati õigustatud küsimus, et aga mis patutoidukordadest saab? Seni olen kõik patutoidukorrad kõik ära kasutanud ja sinna hulka veel mõned punased päevad, kus on ka asi lappama läinud. Proovin alustuseks väljakutse ajal ikkagi kasutada patutoidukordi minimaalselt. Tänase arvestan enda jaoks juba, kui päev 1.

Näiteks just täna avastasin töö juures, et meil on see nädal majas kolmel kolleegil sünnipäevad, mistõttu plaanitakse homme lõunal mingit suuremat tähistamist. No selge, siis selle nädala patutoidukord läheb sünnipäevalõunaks. Ehk siis muul ajal üritan ise olla igati tubli ja patukaid pigem mitte kasutada, aga kui juhtub olema mingi üritus, sünnipäev või küllaminek, siis tean, et mul on nädalas see üks patukas, mida selleks kasutada saan.

 

Kui keegi veel tunneb, et vajab sellist lisatõuget ning väljakutse on huvitav idee, siis olete teretulnud minuga liituma. Õnneks nüüd, mil olen selle idee siin blogis must-valgelt välja käinud, seega tuleb endale kindlaks jääda.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod