141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

30 päeva väljakutse


enlightenedVäljakutse aeg!

Mõtisklesin siin omaette ja avastasin enda puhul, et sellised pisikesed challengid on head tõuked mõne harjumuse lihtsamaks tekitamiseks. Kas või praegune blogi challenge. Olin tegelikult ammu mõelnud endamisi, et tahaksin ikkagi ka blogima hakata, pärast endal hea lugeda ja eks see hoiab ka paremini järje peal. Aga kuidagi ei jõudnud tegudeni kuni tuli blogi väljakutse ja siis ju lausa peab blogima. Sellest tuligi idee, et aga mis siis, kui teeks endale sellise väikese väljakutse ka kaalulangetuse valdkonnas. Kaalu langemise kiirust ma ei saa küll kontrollida, aga ma saan ju ise kontrollida (niivõrd kuivõrd), mida ja kui palju endale suhu pistan.

Siit sündiski idee, et teen omale väikese 30 päeva väljakutse. Viimasel ajal mingil põhjusel on n-ö reel püsimine osutunud tavalisest raskemaks. Kava jälgimine on ikka nagu tantsusammul, et kaks sammu edasi ja üks tagasi. Võib ka nii aga arenguruumi on palju. Täna algab ju ametlikult kevad, mis tähendab, et ega see suvigi kaugel ei ole, ning tahaks suve ikkagi vastu võtta palju kergemalt. See tähendab ainult üht – tuleb usinalt pingutada ja tubli olla! Mulle endale tundub nii, et kui ka mingisuguse harjumuse juurutamine teha endale veidi põnevamaks ja mängulisemaks, siis on sellega ka lihtsam alustada ja sellele truuks jääda. Igal juhul mõte on hea, tuleb enda peal nüüd järgi katsetada, kas teooria ja praktika toetavad teine-teist.

Väljakutse reeglid

30 päeva väljakutse reeglid on väga lihtsalt – tuleb püsida kavas 30 päeva järjest. See muidugi ei tähenda, et kui 30 päeva olen tubli, siis lähen hulluks ja söön kõik kaotatu tagasi. Vaid siis tuleb mõelda endale uus väljakutse. Minu idee selle väljakutsega on ikkagi, et luua 100% kavas püsimine endale harjumuspäraseks. Nüüd võib tekkida igati õigustatud küsimus, et aga mis patutoidukordadest saab? Seni olen kõik patutoidukorrad kõik ära kasutanud ja sinna hulka veel mõned punased päevad, kus on ka asi lappama läinud. Proovin alustuseks väljakutse ajal ikkagi kasutada patutoidukordi minimaalselt. Tänase arvestan enda jaoks juba, kui päev 1.

Näiteks just täna avastasin töö juures, et meil on see nädal majas kolmel kolleegil sünnipäevad, mistõttu plaanitakse homme lõunal mingit suuremat tähistamist. No selge, siis selle nädala patutoidukord läheb sünnipäevalõunaks. Ehk siis muul ajal üritan ise olla igati tubli ja patukaid pigem mitte kasutada, aga kui juhtub olema mingi üritus, sünnipäev või küllaminek, siis tean, et mul on nädalas see üks patukas, mida selleks kasutada saan.

 

Kui keegi veel tunneb, et vajab sellist lisatõuget ning väljakutse on huvitav idee, siis olete teretulnud minuga liituma. Õnneks nüüd, mil olen selle idee siin blogis must-valgelt välja käinud, seega tuleb endale kindlaks jääda.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Unistused Teoks
883 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 27. aastane toiduhoolik, kelle tegusasse päevaplaani peavad mahtuma töö, kool, trennid ja tervislik toitumine. Kõigele lisaks võiks ju aeg ajalt jääda üle veidi vaba aega ka enda ja pere, sõprade jaoks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap annab mulle hea toe ja vahendi, kuidas kiirelt ja lihtsalt toituda tervislikult ja hästi ning seda igapäevaselt. Mulle meeldib väga süüa teha ja uusi retspete proovida, aga minu jaoks on oluline, et ei pea retseptide kokkupanekule/otsimisele ja järgnevate päevade toitumise planeerimisele igapäevaselt tunde kulutama, sest mul lihtsalt ei ole kõikide oma tegemiste-toimetuste kõrvalt tihti seda aega. Fitlap on kiire ja mugav, teeb kõik arvutused minu jaoks ära. Tihti vaatan juba tööl või koolis enne kojuminekut Fitlapist järgi, kas on vaja poest midagi või otse koju.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom