102138 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Suurepärane eripakkumine
Kaalunumber veiderdab
09.02.2017

Jälgin kava väga piinlikku täpsusega, kuid hoolimata sellest kaalunumber teeb seda, mida ise tahab. Nii juba teine nädal jutti. Üks päev on 64.2, siis jälle 63.8 ja nii ta mul kõigub. Eile oli korraks ka 63.6 kaalul, kuid alla selle pole veel õnnestunud saada. Mõõdan ennast korra nädalas ja mingil määral olid need ikka natuke õhemaks läinud, kuigi ka ei midagi märkimisväärset. Ajan selle trenni tegemise arvele….nüüd peaaegu terve kuu 4x nädalas ka kenasti trenni teinud. Ju siis keha vajab uue olukorraga harjumiseks aega. Aga eelmine kord (aastake tagasi) jätsin kava pooleli just selle tõttu, et kaal jäi seisma 63.2 peal…loodetavasti seekord sama lootusetut tunnet peale ei tule.

Tegelikult peaks nüüd hakkama süüa tegema. Mis teil täna menüüs on? Ma ostsin eile purgi kikerherneid….pole siiamaani nendega väga kokku puutunud. Näis, kas maitsevad üldse! Plaanin teha mingit rooga kanaga…hetkel täpselt ei mäletagi. Ja õhtusöögiks teen endale suppi. Perele teen miskit muud…pirtsud nagu nad mul on…vot ei söö nad mul enamus juurikaid ja ega need täistera tooted ka neile mekki mööda ei ole. Vahepeal tekib küll tunne, kas on mul seda vaja kõike siis nüüd….üks söök ühele, teine söök teisele, aga no niisama saledaks ju ka ei saa. Peab natuke vaeva nägema!

 Siin siis nüüd see kikerherne-seeneroog.Ütleme nii, et päris uut lemmikut endale ei saanud, aga hea oli siiski :D! Mis on teie lemmikud? Ma söök vist iga päev õuna-pähklivõi ampse, kui sellest kõhu pikemaks ajaks täis saaks. Hetkel kasutan seda siiski enamasti ainult trennivabadel päevadel vahepalana. A ja eile proovisin teha neid pähklimüsli küpsiseid. Samamoodi vahepalaks väga maitsvad!

Okeika, ma nüüd sätin ennast vaikselt trenni lainele. Täna on kavas ujumine ja auras on päevasel ajal päris mõnus. Olen sattunud paar korda ka õhtusel ajal sinnakanti ja no ei meeldi. Rahvast minu jaoks liiga palju. Ujumisega asendasin koduse aeroobse treeningu, kuna see kohapeal jooks lihtsalt ei tundu üldse huvitav :D. Ja ujun 30 min. jutti ilma puhkepausideta. 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Liis Arusoo
510 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Jube lihtne! Kõik otsused on juba minu eest ära tehtud, mis puudutab sööki. Tuleb ainult natuke aega köögis veeta ja kaal langebki!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.