102138 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Suurepärane eripakkumine
Eesmärgid
12.02.2017

Räägime täna eesmärkidest ja nende saavutamisest. Minu lõpp-eesmärk on saada kaalule püsima number, mis algab 5-ga. Veel magusam oleks, kui see oleks 57 smiley. Programm pakub selleks kuupäevaks 30.04…uhh….no on veel minna küll. Lisaks muidugi sellele kaalunumbrile, on eesmärgiks saada treenitud keha! O ja muidugi see, et mu kintsud ei oleks omavahel koos. Jeerum, kuidas mind see häirib. Ma selle koha pealt vist isegi peast veic soe. No kohe nii häirib, et isegi magades peavad olema tudu püksid jalas laugh….mida pikemad, seda paremad. Seelikut/kleiti ma see suvi näiteks kanda ei saanudki. No vot siin see hunnik pekki siis nüüd on.

Pilt on tehtud kuu aega tagasi. Uue (võrdlus)pildi panen siis, kui olen natuke trenni teinud ja natuke kaalu langetanud. Hetkel igaljuhul pole veel mingit olulist muutust näidata…aga midagi juba lubab! A ja need päevitusriided olid KUNAGI mulle täiesti parajad…nii umbes 4 a tagasi winkehk siis enne seda, kui oma teist last ootama jäin. Igaks juhuks mainin, muidu äkki keegi mõtleb jumal teab mida…a la ise selline lodevus ja kannab olematuid päffasid.

Aga nüüd siis uuesti eesmärkidest. 8. märts on minu poja sünnipäev (juba kolmas ja emme pole ikka ennast käsile võtnud…häbi häbiblush) ja tahaks sellel ilusal päeval jalga tõmmata oma lemmar püksid. Ma hetkel neid teisest toast tooma ei hakka, a ausõna need mulle jalga ei lähe või noh, lähevad, aga jalga ma neid ei paneks, sest see lihtsalt ei ole ilus ja mugav. Homme võin ka seda näidata. Seega teen iseendale challange, et 8. märts lähevad need mulle jalga!!! Sinna on kolm nädalat ja veel mõned päevad aega. Seega väga tehtav!!!! Selle ajaga võiks kaduda u. 3 kg.

Keegi äkki tahab ühineda ja koos minuga 8-nda märtsini pingutada? Koos ju alati toredam ja väike võrdlus/võistlusmoment on ju ka motiveeriv. Reegleid muidu ei olegi, kui kenasti kava jälgida ja trenni teha. Sihiks 3kg. 

No vot siis. Tänane päev juba nii pikaks veninud, et nälga hakkab näpistama. Tavaliselt oleks juba ammu miskit endale kapist närimiseks leidnud, aga mingil kummalisel kombel neid mõtteid isegi ei ole enam. Tuled kustu ja põhku. Und teile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Liis Arusoo
509 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Jube lihtne! Kõik otsused on juba minu eest ära tehtud, mis puudutab sööki. Tuleb ainult natuke aega köögis veeta ja kaal langebki!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva



Ei, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.