tagasi teel, ehk lõpuks pöördus kaal uuesti langusele

Olin 10 viimast päeva üsna nõutu. Kogu vedelik, mille tarbisin, tundus jäävat rakkudesse. Olin kogu aeg vette täis. Ja kaal ei langenud vaid tõusis hoopis. Täna hommikul olin aga uuesti 2 kg kergem. Kaal on siis kõikunud -4,5 + 2- 2…

Ma ei loobunud sel korral. Hea seegi. Ei löönud käega vaid keskendusin enda köögi varustamisele vajalike pekihävitusrelvadega.

1. Stevia. Mulle meeldib aeg ajalt süüa magus puder, smuutit samuti ei saa ma teha lihtsalt marjadega ning mis seal ikka salata, et olen kõva küpsetaja, siis pean mõtlema ka sellele, et tuleb aeg-ajalt teha kooki. Ja Umamist ostetud Stevia maitse on mulle kõige rohkem meelel järele. Ta magustab, aga ei tee mõrudaks nii nagu osa steviapulbreid seda teevad.

2. on mul nüüd olemas oanuudleid ja pruune riisinuudleid jm peenemat kraami. Ma ei saa ütelda, et olen tohut pasta fänn, hoolimata sellest et seda on kogu mu pere ja ma oskan seda teha – muidugi väga head 🙂 Pean leidma endale mõne nuudliroa, millest saab mu edasine lemmik.

3. varusin erinevaid maitseürte. Toit peab olema hea, eksole. ja kui koorekraamiga peab koonerdama, siis tuleb see korvata mingi muu maitsenüansiga.

4. tegin oma kavasse lemmikutelehed. Kui mul on kiire, siis muidugi omlett, kui on kõht metsik tühi, siis inglise hommikusöök. Kartulisalat, koorene tatar, borš ja klassikaline ühepajatoit on mu selged lemmikud. Aga ka kartulipuder seente ja salatiga jne jne. Siin on nii palju retsepte, mida muudkui tee ja tee ja leia endale sobiv versioon ja

… ja just nimelt. Mul pole ühtegi vabandust vaja varnast võtta, et küll see on keeruline või et ma ei saa, ei jõua ei …

See on mu kingitus iseendale. Iga päev. Ja tulbid käivad selle juurde.

Vot nii.

LiineKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod