137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

+3 andis jalaga tagumikku


Hei, teie seal ja ma ise siin!

Sattusin lugema, kuis oma viimases blogis kirjutasin, et olen olnud oikuitubli ja puha. Aga täna hommikul, kui kaalule läksin, viskas kaal mulle ette käsu. Tee FITLAP lahti! Kohe. Ja ära viivita, sest muidu läheb kõik pekki. Otseses mõttes 

Ehk + 3 andis mulle kannikasse kenakese matsu ja see võdises hommik otsa. Tõmbasin endale vitsad peale ja tegin südame otsustavust täis.

Võtsingi tööl esimese pausi ajal Fitlap lahti ja tunnistasin pattu ja puha. Kirjutasin oma uue kaalunumbri sisse ja… ausalt, sõin hommikuks kama. Jõin mitu laari kohvi ja…Nüüd, enne lõunat, otsin siit teie lugusid lugedes ja kriipsukssöönute fotosid vaadates motti. Et ei läheks välja sööma ja ei keeraks endale sisse miskit hõrku, mis märkamatult keha kohevamaks muudab. Kuni seda on jälle märgata. Kuni kõik on jälle niikaugel, et tuleb ahastus ja. Eks see priske proua olemine on ikka üks sissesöödud haigus. Pole siin kedagi teist süüdistada. Ainult iseend ja oma kehva keskendumis ja pühendumusvõimet. Tahet, teisisõnu. On ju ennegi olnud mott laes ja siis kolinal kapinurka kukkunud.

Täis otsustavust tegin tatra-seene-suvikõrvitsa-kanaliharoa, mis on üks mu vaieldamatutest lemmikutest ja hüppan tagasi reele.

Rege sauta suvel, ütleb vanasõnagi. Noh, rautan siis. Imeilusaks ja kihutan sellega uute jõulude suunas. Uus eesmärk – jõulukleit olgu liibekas! Ja mitte selline – peenemat sorti põrsaprouatüüpi seljas koleduseasi, mis volte väljavooliv on. Ikka sile ja kumerjas korraga. Selline, mis kohe võtab nõtkutama, ja mitte ainult mind. 

Näen, et endised kenad pekinekid on saanud lõppeks ka oma kintsud peeneks. Mul on see suur soov… aga enne, kui ma kintsudest rasvaväljutusprotsessini jõuan, kaotan moti. Praegu olen suht kena olemisega ju niikutnii, arvamus laseb mul kuidagi lõa lõdvemaks ja amps siin ja teine seal ja hõrk lõuna kallimaga ja …. nii see regi jälle rohtu kasvab. Kriipsuks ma ei soovigi, aga punu siin ja paun seal ja väike võdin kolmandas kohas, see peab ikka lõpuks olematuks muutuma.

Kelgule!

Liine

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Liine
6224 lugemist / 1 fänn
Minust

Käin seda rada siin koos teistega ja üksi. Samm sammu järel. Päev korraga ja saabki...Parem. Nii on. Olen juba uskujate seas, sest muutused on silmaga näha ja käega tunda ka.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Põnev, lihtne, täis võimalusi kutsuda päriselt ellu muutus. Pikaajaline. Maitseterohke. Toidusedelit ja elu muutev. Kui ise ree peale jääd.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva