Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Suvesaldo on ümmargune NULL

Häbi tunnistada, sai ju siin samas kommentaariumis suure suuga lubatud, et suvel jätkan kavaga ja ei lase end käes. Reaalsus on aga see, et suve alguses, 3. juunil kaalusin 97 kilo ja nüüd 3. septembril kaalun jällegi täpselt 97 kilo. Ok, võib-olla mul on praegu suurest patustamisest keha vett täis, aga mingisugune näitaja on see ikkagi. Eelmises postituses ma rääkisin, et hakkasin pärast ilusaid rohelisi päevi jälle nädalavahetusel patustama. No ütleme nii, et augusti keskpaigast alates ei ole ma rohelist päeva saanud kalendrisse märkida. Mu august oli veel punasem kui juuli.

kMis ma oskan öelda, augusti teises pooles ma otsisin tööd ja nüüd on uuele tööle sisse elamise stress peal. Seda enam, et ma ei taha sinna kauaks jääda, võib arvata, et ka edaspidi on raske kava tõsiselt võtta. Ega ma punastel päevadel täielikult kavast väljas ei olnud, ikka tegin päevas korra kava järgi süüa. Aga lihtsalt väga kergesti läks järsku lappama ja kange magusaisu tõstis pidevalt pead. Sellest tulenevalt on mu augusti graafik järgmine.

 

Ega ma augusti teises pooles enam kaaluda väga ei tahtnud ega seda kaalunumbrit ka Fitlapi sisestada :D. Oblivion is bliss 😀 Aga noh, töö on mul vähemalt suhteliselt füüsiline, palju käimist ja jalgadel olemist, reede oli näiteks sellline päev, kus ma terve tööpäeva olin jalgadel ja õhtul läksin kohalikule 1. septembri üritusele, kus ma ka pidin palju jalgadel olema, nii et füüsiline koormus oli suur. Kui kodu poole kõndima hakkasin lõpus, siis olid jalad seismisest täiesti kanged 😀 Rääkimata sellest, et jalad olid kohutavalt paistes iga tööpäeva lõpuks 🙁 LIIGA VÄHE VETT, ma tean. Püüan ennast parandada selles osas, siiis äkki laseb keha järgemööda vett välja ka.

Täna võtsin üle 2 kuu ka ümbermõõdud ära ja võib öelda, et poole suvega on tulnud sentimeeter siia ja sentimeeter sinna. Tegelikult kõhul ja rinnal on isegi 2-3 sentimeetrit juures. Sucks. Sest ümbermõõdud räägivad täpsemat keelt kui kaal.

Head algavat (kooli)aastat kõigile 🙂

Kaal

14.08.2017: 94,3 kg

03.09.2017: 97,0 kgKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse