Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

On juba tunda sügisehõngu

Eelmine nädal kirjutasin,et kaal langes augusti alguses jube hästi. No nüüd pole enam nii kiiresti langenud, aga eks ma ise olen selles süüdi. Nimelt tulid reede ja laupäev üsna punased päevad. Imelik on see, et varem suutsin ma nii, et tegin ühe rämpstoidu päeva ja läksin järgmisel päeval ilusti kavaga edasi, aga viimasel ajal (sel suvel) on aina raskem pärast patustamist kavasse tagasi minna, sest igasugused isu hakkavad kimbutama. Nt reedel käisin Pärnus suvitamas ja siis tuli muidugi patuväline toitumine ja õhtul oli palavuse tõttu vaja siidrit juua, siis järgmisel päeval üritasin kavas edasi olla, aga räige magusaisu hakkas kimbutama. Nii kappasin siis kohalikku kondiitrikohvikusse magusat-magusat shokolaaditorti sööma. Ja eks siis oli teine päev ka siidrit vaja juua. Ja pühapäeval ma sõin küll kavajärgseid toite, aga üldse mitte ettenähtud kogustes. Ma usun tegelikult, et ma ettenähtud kalorikogust siiski ei ületanud, sest kaal langes tänase hommikuse seisuga, aga siiski noh…Täna olen siiani suutnud ilusti kavas olla ja loodan, et see nüüd jätkub nii, sest mul on ainult 900 grammi puudu, et saavutada senini kõige madalam saavutatud number ja kui see saavutatud, siis ma olen motivatsiooni täis, et sealt edasi minna, sest vana asja õigeks tegemine on üks tüütu ülesanne.

Vahepeal ma avastasin, et olen Singivõileiba ikka jumala valede kogustega teinud. Ma millegi pärast arvasin, et leib on seal üheks korraks ette nähtud 2 viilu, aga tuli välja, et rukkileib võib lausa 4 viilu süüa. Pole siis ime, et mul kõht alati selle einega jube kiiresti tühjaks on läinud. Ja pole ime, et mul need binge eating probleemid vahepeal on, kui räigelt näljas olen pikka aega olnud.

Nüüd kui suvi enam-vähem läbi on (juba tunnen sügiselõhna), hakkasin toitumise planeerimise kõrval ka aktiivsemalt tööd otsima. Issand, kui õudne see on. Lisaks sellele, et tuleb igas portaalis eraldi CV teha, tuleb iga kandideerimisega juba palju vaeva näha (kaaskiri, motivatsioonikiri jne). Nii et ei ole töötul seda vaba aega ikka nii meeletult. Ja isegi kui vaba aega on, siis sellega suurt midagi teha ei saa, sest sissetulekut väga ei ole.

Kaal

06.08.2017: 95,2 kg

14.08.2017: 94,3 kgKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse