136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

On juba tunda sügisehõngu


Eelmine nädal kirjutasin,et kaal langes augusti alguses jube hästi. No nüüd pole enam nii kiiresti langenud, aga eks ma ise olen selles süüdi. Nimelt tulid reede ja laupäev üsna punased päevad. Imelik on see, et varem suutsin ma nii, et tegin ühe rämpstoidu päeva ja läksin järgmisel päeval ilusti kavaga edasi, aga viimasel ajal (sel suvel) on aina raskem pärast patustamist kavasse tagasi minna, sest igasugused isu hakkavad kimbutama. Nt reedel käisin Pärnus suvitamas ja siis tuli muidugi patuväline toitumine ja õhtul oli palavuse tõttu vaja siidrit juua, siis järgmisel päeval üritasin kavas edasi olla, aga räige magusaisu hakkas kimbutama. Nii kappasin siis kohalikku kondiitrikohvikusse magusat-magusat shokolaaditorti sööma. Ja eks siis oli teine päev ka siidrit vaja juua. Ja pühapäeval ma sõin küll kavajärgseid toite, aga üldse mitte ettenähtud kogustes. Ma usun tegelikult, et ma ettenähtud kalorikogust siiski ei ületanud, sest kaal langes tänase hommikuse seisuga, aga siiski noh…Täna olen siiani suutnud ilusti kavas olla ja loodan, et see nüüd jätkub nii, sest mul on ainult 900 grammi puudu, et saavutada senini kõige madalam saavutatud number ja kui see saavutatud, siis ma olen motivatsiooni täis, et sealt edasi minna, sest vana asja õigeks tegemine on üks tüütu ülesanne.

Vahepeal ma avastasin, et olen Singivõileiba ikka jumala valede kogustega teinud. Ma millegi pärast arvasin, et leib on seal üheks korraks ette nähtud 2 viilu, aga tuli välja, et rukkileib võib lausa 4 viilu süüa. Pole siis ime, et mul kõht alati selle einega jube kiiresti tühjaks on läinud. Ja pole ime, et mul need binge eating probleemid vahepeal on, kui räigelt näljas olen pikka aega olnud.

Nüüd kui suvi enam-vähem läbi on (juba tunnen sügiselõhna), hakkasin toitumise planeerimise kõrval ka aktiivsemalt tööd otsima. Issand, kui õudne see on. Lisaks sellele, et tuleb igas portaalis eraldi CV teha, tuleb iga kandideerimisega juba palju vaeva näha (kaaskiri, motivatsioonikiri jne). Nii et ei ole töötul seda vaba aega ikka nii meeletult. Ja isegi kui vaba aega on, siis sellega suurt midagi teha ei saa, sest sissetulekut väga ei ole.

Kaal

06.08.2017: 95,2 kg

14.08.2017: 94,3 kg

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lizzy
40450 lugemist / 12 fänni
Minust

Olen 30-aastane naisterahvas ja tervislik toitumine on minu jaoks siiani üsna tume maa olnud. Alates 2014. aastast hakkas kaal erinevatel põhjustel hüppeliselt kasvama ja väga raske oli tõdeda, et nüüd olen ülekaaluline, seega ma ignoreerisin seda fakti mitu aastat. Nüüd, kui ülekaal on läinud väljakannatamatult suureks, tuli midagi ette võtta ja Fitlap on selleks suurepärane abiline. Algus: 10.01.2017 numbrilt 112 kg (pikkus 183 cm).

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, kuna see pole pelgalt toitumiskava, vaid suurem kasutajatele mõeldud interaktiivne keskkond, kus on lisaks peamisele (hulgaliselt retsepte, väga paindlik toitumiskava ja ostunimekirja funktsioon) ka vajalik, et saaksid oma edusammudest graafikute abil hea visuaalse ülevaate. Suhtlemisvajadust aitab lisaks blogimise võimalusele vähendada FB salagrupp, kuhu kogunevad ainult Fitlapi kasutajad. Kõige olulisem põhjus Fitlapi kasutamiseks on aga see, et retsepte on tõesti palju (400+) ja nende järgi on toitude valmistamine imelihtne.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva