91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Mihkel Raua dieedinipid
10.02.2017

Mihkel Raua eneseabiraamatus on terve peatükk pühendatud dieedile. Sealt ma sain igasuguseid huvitavaid näpunäiteid. Näiteks olevat Carmen Kass talle öelnud, et tükikese tumeda shokolaadita päevas sureb meie aju poole aasta jooksul. Ilmselt see on mingi müüt, aga Mihkel Raua oli see korralikult ära hirmutanud. Lisaks panin kõrva taha selle, et vahetult enne iga toidukorda tuleb juua klaas vett, et see aitab kohe kaalulangetusele kaasa. No ma tean küll, et vett peab jooma, aga just see nipp, et vahetult enne söömist peab jooma. Samuti jagas ta oma dieedifilosoofiat, et kui plaanid kahe kuu jooksul 5 kilo alla võtta, siis võtad reaalselt 1 kilo alla. Samas ta garanteeris, et kui plaanid kahe kuu jooksul 1 kilo alla saada, siis saad 5. Kuna mu enda kaal ei lange päris 1 kilo nädalas, nagu olin lootnud, siis pidin ka oma eesmärke koomale tõmbama, et mitte endale pettumust valmistada. Sellepärast on mul praegu plaanis 1 kuu jooksul 2 kilo saada. Arvestades, et ma olen siin igal nädalal 500-700 g alla võtnud, siis peaks see olema optimaalne eesmärk.

Lisaks kirjeldas ta elavalt, kuidas Rootsi lauas endale valimatult kõike sisse kugistas, kuni teenindajad vihjasid, et "söö, palju tahad" tähendab tegelikult "söö umbes nii vähe, nagu sööb keskmine Prantsuse turist" 😀 . Dieedi filosoofiat veel jagades jõudis ta loogilisele järeldusele:

Ma söön täpselt seda, mida ma tahan, täpselt nii palju, kui ma tahan, täpselt sel ajal, kui ma tahan – lihtsalt see, mida ma tahan, tuleb ära muuta.

See tähendab siis seda, et tuleb minna köögiviljaletti ja leida sealt omale see juurvili, mida oled valmis iga kell nii palju sisse ajama, kui üldse mahub. Järgmiseks tuleb uues režiimis püsimine võimalikult lihtsaks teha. Täida kodune külmkapp puu- ja juurviljadega. Vii neid töö juurde ja igale poole mujale, kus sa päevas pikalt aega veedad. Pane isegi lapse lasteaia kappi üks õun.Tühja kõhu paanika ei tohi järsku tulla, sest McDonaldsid varitsevad meid igal sammul.

Lisaks jagab ta raamatus nii dieedi kui ka kõige muu kohta (mh avalik esinemine, raha teenimine, mõjutamine) igasuguseid näpunäiteid, mis on vürtsitatud eluliste näidetega. Ole ainult naine (või mees) ja loe!Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.