120785 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Mihkel Raua dieedinipid


Mihkel Raua eneseabiraamatus on terve peatükk pühendatud dieedile. Sealt ma sain igasuguseid huvitavaid näpunäiteid. Näiteks olevat Carmen Kass talle öelnud, et tükikese tumeda shokolaadita päevas sureb meie aju poole aasta jooksul. Ilmselt see on mingi müüt, aga Mihkel Raua oli see korralikult ära hirmutanud. Lisaks panin kõrva taha selle, et vahetult enne iga toidukorda tuleb juua klaas vett, et see aitab kohe kaalulangetusele kaasa. No ma tean küll, et vett peab jooma, aga just see nipp, et vahetult enne söömist peab jooma. Samuti jagas ta oma dieedifilosoofiat, et kui plaanid kahe kuu jooksul 5 kilo alla võtta, siis võtad reaalselt 1 kilo alla. Samas ta garanteeris, et kui plaanid kahe kuu jooksul 1 kilo alla saada, siis saad 5. Kuna mu enda kaal ei lange päris 1 kilo nädalas, nagu olin lootnud, siis pidin ka oma eesmärke koomale tõmbama, et mitte endale pettumust valmistada. Sellepärast on mul praegu plaanis 1 kuu jooksul 2 kilo saada. Arvestades, et ma olen siin igal nädalal 500-700 g alla võtnud, siis peaks see olema optimaalne eesmärk.

Lisaks kirjeldas ta elavalt, kuidas Rootsi lauas endale valimatult kõike sisse kugistas, kuni teenindajad vihjasid, et "söö, palju tahad" tähendab tegelikult "söö umbes nii vähe, nagu sööb keskmine Prantsuse turist" 😀 . Dieedi filosoofiat veel jagades jõudis ta loogilisele järeldusele:

Ma söön täpselt seda, mida ma tahan, täpselt nii palju, kui ma tahan, täpselt sel ajal, kui ma tahan – lihtsalt see, mida ma tahan, tuleb ära muuta.

See tähendab siis seda, et tuleb minna köögiviljaletti ja leida sealt omale see juurvili, mida oled valmis iga kell nii palju sisse ajama, kui üldse mahub. Järgmiseks tuleb uues režiimis püsimine võimalikult lihtsaks teha. Täida kodune külmkapp puu- ja juurviljadega. Vii neid töö juurde ja igale poole mujale, kus sa päevas pikalt aega veedad. Pane isegi lapse lasteaia kappi üks õun.Tühja kõhu paanika ei tohi järsku tulla, sest McDonaldsid varitsevad meid igal sammul.

Lisaks jagab ta raamatus nii dieedi kui ka kõige muu kohta (mh avalik esinemine, raha teenimine, mõjutamine) igasuguseid näpunäiteid, mis on vürtsitatud eluliste näidetega. Ole ainult naine (või mees) ja loe!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lizzy
29550 lugemist / 9 fänni
Minust

Olen 30-aastane naisterahvas ja tervislik toitumine on minu jaoks siiani üsna tume maa olnud. Alates 2014. aastast hakkas kaal erinevatel põhjustel hüppeliselt kasvama ja väga raske oli tõdeda, et nüüd olen ülekaaluline, seega ma ignoreerisin seda fakti mitu aastat. Nüüd, kui ülekaal on läinud väljakannatamatult suureks, tuli midagi ette võtta ja Fitlap on selleks suurepärane abiline. Algus: 10.01.2017 numbrilt 112 kg (pikkus 183 cm).

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, kuna see pole pelgalt toitumiskava, vaid suurem kasutajatele mõeldud interaktiivne keskkond, kus on lisaks peamisele (hulgaliselt retsepte, väga paindlik toitumiskava ja ostunimekirja funktsioon) ka vajalik, et saaksid oma edusammudest graafikute abil hea visuaalse ülevaate. Suhtlemisvajadust aitab lisaks blogimise võimalusele vähendada FB salagrupp, kuhu kogunevad ainult Fitlapi kasutajad. Kõige olulisem põhjus Fitlapi kasutamiseks on aga see, et retsepte on tõesti palju (400+) ja nende järgi on toitude valmistamine imelihtne.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva