120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Küll see iseloomu kasvatamine on ikka raske


Käisime sõbrannaga seal Skoda jäähallis uisutamas. Pärast seda parklas hakkasin juba eemalduma ja tsau ütlema, kui sõbranna pakkus välja, et lähem sööma. Mina at first:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta teab küll, et ma jälgin toitumist. Ta pidi ise ka ju tervislikku joont hoidma. Kuna ta emal oli parajasti Saku suurtünnis koerte näitus ja ta pidi ema ära ootama, siis ma mõtlesin, et olen siis hea sõbranna ja aitan tal aega viita. Aga leppisin endaga kokku, et ei söö midagi, joon vett. Siis ta ütles, et seal sakutünnis on Hesburger, lähme sinna. Minu reaktsioon ütles vist rohkem kui tuhat sõna. 😀

 

 

 

 

 

 

 

Seni olen hessidest ja mäkkidest ainult mööda sõitnud ja mul ei olegi isu olnud sellise kiirtoidu vastu. Aga kartsin, et kui juba kohal olen, siis mu tahtejõud kukub kokku nagu kaardimaja. Jõudsime siis kohale ja juba ma hakkasin endale järele andma. Mõtlesin, et võtan väikese 0,25 L Sprite'i, et mis see 100+ kalorit mulle ikka teeb…Jõudsime siis kohale ja kui müüjalt seda palusin, siis ta teatas, et neil on ainult suured joogid. It must be my lucky day. Kuna pidin kiiresti otsustama, siis mõtlesin, et võtan suure ja jätan järele. Tavaliselt pole mulle kunagi see suur alla läinud ja alati on järele jäänud. Aga ajal, kui ma vaatasin, kuidas nad õgisid burgereid ja friikaid, suutsin ma sellele Sprite'ile ikka otsa peale teha. Ok, mõtlesin, et mis see Sprite ikka mulle teeb. Jah, mis see 0,75 L suhkrujooki mulle ikka teeb, mõtlen ma nüüd sarkastiliselt. Sest kui kodus nüüd kaalule astusin, siis näitas see lausa 700 g rohkem kui mõni tund varem ärgates. Ja ma olin hommikul nii õnnelik, et mul oli ees rekordväike kaal. Ma olen jälle vihane, et ma kiusatusele järele andsin ja eriti mingi kuramuse joogiga, mis on lihtsalt tühjad kalorid. Mul on küll hea meel, et burgerile ja friikatele ära suutsin öelda, aga arenguruumi veel on. 😀

Muidu uisutamine oli tore ja lisaks nägin natuke ka koerte näitust. See oli mul esimene kord sellist üritust külastada. Kahjuks olid parajasti ainult väikesed nähvitsad; suured koerad oleks äge olnud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lizzy
29439 lugemist / 9 fänni
Minust

Olen 30-aastane naisterahvas ja tervislik toitumine on minu jaoks siiani üsna tume maa olnud. Alates 2014. aastast hakkas kaal erinevatel põhjustel hüppeliselt kasvama ja väga raske oli tõdeda, et nüüd olen ülekaaluline, seega ma ignoreerisin seda fakti mitu aastat. Nüüd, kui ülekaal on läinud väljakannatamatult suureks, tuli midagi ette võtta ja Fitlap on selleks suurepärane abiline. Algus: 10.01.2017 numbrilt 112 kg (pikkus 183 cm).

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, kuna see pole pelgalt toitumiskava, vaid suurem kasutajatele mõeldud interaktiivne keskkond, kus on lisaks peamisele (hulgaliselt retsepte, väga paindlik toitumiskava ja ostunimekirja funktsioon) ka vajalik, et saaksid oma edusammudest graafikute abil hea visuaalse ülevaate. Suhtlemisvajadust aitab lisaks blogimise võimalusele vähendada FB salagrupp, kuhu kogunevad ainult Fitlapi kasutajad. Kõige olulisem põhjus Fitlapi kasutamiseks on aga see, et retsepte on tõesti palju (400+) ja nende järgi on toitude valmistamine imelihtne.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva