90987 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kaal ja mõõdud
16.02.2017

Ma eelmises postituses mainisin, et mul sai teisipäeval 5 nädalat Fitlapi kava järgimist täis ja endalegi üllatuseks sain 5. nädalal lahti tervest 1,1 kg (eelmises postituses kirjutasin 1 kg, aga ilmselt ma ei suutnud öösel arvutada hästi), kuigi vahepeal läks ainult 500-700 g nädalas maha. Ühelt poolt on mul hea meel, et ma ei tea, kas trennist või millest, aga kaal on kiiremini langema hakanud, teiselt poolt mõtlen, et jube aeglaselt on ikka läinud. Kokku 5,2 kg 6 nädalaga, reaalselt Fitlapi kavade järgimise ajal 5 nädalaga umbes kilo vähem. Samas ma tean, et ma ei järgi kava kaugeltki 100%. Esiteks ei joo ma üldse nii palju vett, kui soovitatatakse. Äkki mingi 1 L tuleb trennivabal päeval ära. Mu moodne kehakoostist mõõtev kaal ütleb ka, et ma olen tugevalt veepuuduses, kuigi ma väga kahtlen nende andmete õigsuses. Näiteks rasvaprotsent kõigub küll täpselt nagu kaal ja ei ole loogiline, et rasv nii kiiresti tekib/kaob. Lisaks on põhiline asi, mille vastu ma eksin, see, et ma ei söö kunagi 4 toidukorda päeva. Alati on 3 korda ja mulle täielikult piisab, mingit nälga ei tunne. Minu meelest see 4 toidukorda päevas sobib inimesele, kes ärkab 7 hommikul, läheb 9-ks tööle ja läheb magama kell 10-11 õhtul ja liigutab päeva jooksul üsna palju. Mina ei ole oma vabakutselise elus nii suures liikumises ja magan ka natuke kauem tavaliselt. Lisaks, kui ma kohvi juhtun jooma (mitte iga päev), siis ma ei "näpista" omale piima kuskilt, vaid panengi suvalt. Lisaks kõige ebatervislikum asi, mida ma teen, on see, et ma olen harjunud juba 10+ aastat energiajooke jooma ja ei suuda nendest loobuda, sest mu vererõhk on muidu nii madal, et midagi ei saa tehtud päeva jooksul. Ja ärge soovitage mul kohvi juua. Ma ei jõua seda kohvi nii palju kaanida, et saada kokku nii palju kofeiini, kui on ühes Red Bullis. Aga ma asendasin suhkruga Red Bulli suhkruvaba vastu. Nii et kuigi kõige tervislikum ei ole, siis vähemalt kaloreid ei tohiks sealt oluliselt tulla. Aga ma muutsin oma toitumist ikkagi radikaalselt, läksin trenni ja teen patupäevi ka vähem kui ette nähtud, siis ma ei tea, mida need kaalujumalad minult veel tahavad.

Mõõtudest rääkides, siis on mul ainult viimase 2 nädala andmed, sest alguses mul ei olnud mõõdulinti (seda pehmet) ja ma olin rohkem kaaluusku. Aga 2 nädalaga on mõõdud vähenenud kogu kehalt 15 cm, kõhult kõige rohkem – 6 cm. Naljakas, paljud naised põevad oma kõhu pärast ja kuigi mul on kõht ka liiga suur, siis see koht, kuhu mul keha kõik rasva hea meelega paneb, on reied ja puus, seega need ümbermõõdunumbrid mind eriti ei üllatanud. Ehk üllatas natuke see, et rinnaümbermõõt oli suhteliselt vähe vähenenud. Tavaliselt on see ju esimene koht, kust minema hakkab. Kaal vähenes 2 nädalaga siis 1,1 + 0,7 kg.

Kaal

07.02.2017: 107.9 kg

14.02.2017: 106.8 kgAstu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.