137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

August on hästi alanud


Alles ma kirjutasin, kuidas kavale tagasi minnes langes kaal ühe ööpäevaga pool kilo. Nüüd on kaal 5 päevaga juba 1,3 kilo langenud, nii et päris hästi on sellega. Augusti esimesed neli päeva olid ilusti rohelised, alles eile sain kirja esimese punase päeva. Noh, läksin kinno ja…teate isegi. Oleks võinud ainult vett juua filmi kõrvale, aga ega ma pole mingi lihtne inimene. Filmiks oli naistekas, Sofia Coppola "The Beguiled" (2017). Mul on raske selle filmi kohta midagi öelda…eks see selline tüüpiline Coppola film oli (nagu ka "Lost in Translation" näiteks). Üks tund aega ei toimunud midagi, ainult mõttetud dialoogid, viimane pool tundi ikka sisaldas ka mingit tegevust ka. Kui sisu jättis mind külmaks, siis visuaalsest poolest olin vaimustuses. Need koostüümid, ajastutruu mõis, kus tegevus toimus, ja lõuna osariikide loodus…see kõik oli nii ilus. Viimane stseen oli lihtsalt creepy. Kui filmi kõrvale sai nachosid söödud, siis pärast kino mul tuli meelde Mustamäe keskuses allkorrusel olev kondiitrikohvik ja tirisin ema sinna kooki sööma.Valisin veel eriti rammusa ja magusa kolme šokolaadi koogi 😀 Kuna ma pärast sõin viimase kavajärgse toidu alles kell 8 õhtul ja jäin 11 juba magama,siis mul hommikul ei olnudki mingil põhjusel mingit kaalutõusu. Kaalul oli ees täpselt sama number mis eile hommikul.

Aga täna olen ilusti roheline olnud. Hommikusöögiks tegin koorest pudru munaga, kuhu kodujuustuna panin uue lemmiku – Alma kurgimaitselist kodujuustu. Ja lõunasöögiks oli üsna tavapärane toit – Värske kartul kodujuustusalatiga. Ma olen seda toitu teinud koguaeg mitte nii värsketest kartulites, aga seekord sain siis värske kartuli juba poest ka. Ja varsti ongi õhtusöögi aeg, milles saab ilmselt profeeli jogurt banaani ja pähklitega retseptist ProFeel kohupiimakreem kiivi ja apelsiniga.

Vahepeal oli siin neljapäeval üks selline päev, kus oli ka mingis mõttes punane päev, aga kuna ma tean, et tarbisin kindlasti ettenähtust vähem või vähemalt mitte rohkem kaloreid, siis märkisin selle päeva ka roheliseks. Nimelt sõitsin neljapäeval mööda Eestit ringi. Terve päeva oli ilus soe ilma ja käisin üle pika aja Viljandis ja siis õhtul sõbrannadega metsas seenel. See seente korjamine kujunes omaette ooperiks, sest mind ründas tohutu parv mingeid vereimejaid, mis ei olnud ei sääsed ega parmud ja ma lihtsalt põgenesid autosse tagasi. Lisaks nägime üsna sügaval metsas olles metskitse mõnekümne meetri kauguselt mööda jooksmas – kappas nagu hobune 😀 Aga igatahes sõin hommikul taas väga toitvat koorest pudru munaga ja see aitas terve päeva vastu pidada, sest pms mul polnud aega süüa seni, kuni lõpuks hilisõhtul koju jõudsin. Ja nii ma kulgesin 12 tundi söömata. Aga eks organismil oli, millest toituda :D. Ma niisama tegin nalja, eks. Tegelikult ma ei ole sellise suhtumisega, et näljutamine mingi hea asi oleks. Tõsist nälga ma ei talugi. Esimestel kavasse tagasipöördumise päevadel võitlesin ju tohutu näljatundega, aga see nälg oli rohkem peas 🙂

Kaal

01.08.2017: 96,5 kg

06.08.2017: 95,2 kg

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lizzy
40745 lugemist / 12 fänni
Minust

Olen 30-aastane naisterahvas ja tervislik toitumine on minu jaoks siiani üsna tume maa olnud. Alates 2014. aastast hakkas kaal erinevatel põhjustel hüppeliselt kasvama ja väga raske oli tõdeda, et nüüd olen ülekaaluline, seega ma ignoreerisin seda fakti mitu aastat. Nüüd, kui ülekaal on läinud väljakannatamatult suureks, tuli midagi ette võtta ja Fitlap on selleks suurepärane abiline. Algus: 10.01.2017 numbrilt 112 kg (pikkus 183 cm).

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, kuna see pole pelgalt toitumiskava, vaid suurem kasutajatele mõeldud interaktiivne keskkond, kus on lisaks peamisele (hulgaliselt retsepte, väga paindlik toitumiskava ja ostunimekirja funktsioon) ka vajalik, et saaksid oma edusammudest graafikute abil hea visuaalse ülevaate. Suhtlemisvajadust aitab lisaks blogimise võimalusele vähendada FB salagrupp, kuhu kogunevad ainult Fitlapi kasutajad. Kõige olulisem põhjus Fitlapi kasutamiseks on aga see, et retsepte on tõesti palju (400+) ja nende järgi on toitude valmistamine imelihtne.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom