3 kilo!!!!

I did it. Ma tegin seda. Ma võtsin end kokku ja astusin lõpuks pärast 10-päevalist söögiorgiat kaalule ja kaal näitas, et juures on tervelt 3 kilo. Kusjuures alguses peale astudes näitas 94,9 ja ma olin nii happy, et nii vähe, sest ma olen viimased päevad osaliselt kavas olnud. Aga teisele kaalule ja samale kaalule uusti astudes tuli see kohutav 96,5, mis tähendab, et ma ei ole nullinud ainult tervet juulikuud, vaid ka osaliselt juunikuud. Ümbermõõdud õnneks muutunud ei ole, mis annab lootust, et tegelikult see kõik ei ole kuhugi laagerdunud ja kavas olles läheb veidi kiiremini alla kui muidu ja püsikaal jääb ehk veidi suuremaks kui enne. Minu juuli ja osaliselt juunikuu graafik kujunes siis selliseks:

Böö, väga nõme, aga oli teada, et palju kodust ära viibides see kava järgimine väga ei õnnestu ja mul oli kinda suva ka nagu. Ma sain aru, et see ongi tegelikult nii lihtne, et tuleb valida shokolaadi ja peenikese keha vahel. Kuna shokolaadi saab tunduvalt kergemini kättte kui peenikese keha, siis ongi ülekaalulistel või inimestel üldse kalduvus minna kergema vastupanu teed. See rohkem kui nädala kestnud õgimine oligi kogu selle pika dieedi või näljas olemise tulemus, et keha nõudis nüüd julmalt tagasi kõike, millest on loobuma pidanud. Muidu ma enne kava järgimist ikka päris nii ei õginud, kui ma just mingeid söögiisu tõstvaid ravimeid ei tarbinud. Ja nagu ma kuulnud olen, siis on selline backlash dieeditajate hulgas tavaline ja tekitabki sellise yo-yo efekti ja ma nii väga uskusin, et Fitlapiga seda ei juhtu. Aga samas ma olen ise süüdi, et pole kava 100% jälginud ja päris palju päevi jätnud toidu koguse väiksemaks kui ette nähtud, arvates, et kui pärast tulebki õgimisisu, siis ma suudan seda ohjeldada ja seni suutsingi. Enne oli mul vaid paaripäevased punased päevad, kus ma kahe suu poolega igasugust rämpsu sisse ahmisin ja pärast ilusti kavas edasi olla suutsin. Sest siis oli mu motivatsioon kõrge – selline enam olla ei saa ja kogu lugu. Nüüd kui ma hakkan endist vormi meenutama, siis on mott täiega languses. Ilmselt 93 kilo peal mõtlesin, et ah ainult 8 kilo veel selleni, et olla algseisus (ütleme, et see on suur vahe-eesmärk, lõpp-eesmärk on järgmiseks aastaks).

Aga nüüd on sellel mõttetul õgimisel kriips peal ja olen kavas tagasi. Alguses harjumuspärast toitudega ja siis proovin midagi uut ka, et üksluisuse tõttu alla ei annaks (tahaks seda fitlapi kartulisalatit proovida ja seda oa-singisalatit ka, mida  nii paljud on kiitnud). Nii et täna on minu esimene päev täiesti kavas olla, seega hoidke mulle pöialt 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod