143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

3 kilo!!!!


I did it. Ma tegin seda. Ma võtsin end kokku ja astusin lõpuks pärast 10-päevalist söögiorgiat kaalule ja kaal näitas, et juures on tervelt 3 kilo. Kusjuures alguses peale astudes näitas 94,9 ja ma olin nii happy, et nii vähe, sest ma olen viimased päevad osaliselt kavas olnud. Aga teisele kaalule ja samale kaalule uusti astudes tuli see kohutav 96,5, mis tähendab, et ma ei ole nullinud ainult tervet juulikuud, vaid ka osaliselt juunikuud. Ümbermõõdud õnneks muutunud ei ole, mis annab lootust, et tegelikult see kõik ei ole kuhugi laagerdunud ja kavas olles läheb veidi kiiremini alla kui muidu ja püsikaal jääb ehk veidi suuremaks kui enne. Minu juuli ja osaliselt juunikuu graafik kujunes siis selliseks:

Böö, väga nõme, aga oli teada, et palju kodust ära viibides see kava järgimine väga ei õnnestu ja mul oli kinda suva ka nagu. Ma sain aru, et see ongi tegelikult nii lihtne, et tuleb valida shokolaadi ja peenikese keha vahel. Kuna shokolaadi saab tunduvalt kergemini kättte kui peenikese keha, siis ongi ülekaalulistel või inimestel üldse kalduvus minna kergema vastupanu teed. See rohkem kui nädala kestnud õgimine oligi kogu selle pika dieedi või näljas olemise tulemus, et keha nõudis nüüd julmalt tagasi kõike, millest on loobuma pidanud. Muidu ma enne kava järgimist ikka päris nii ei õginud, kui ma just mingeid söögiisu tõstvaid ravimeid ei tarbinud. Ja nagu ma kuulnud olen, siis on selline backlash dieeditajate hulgas tavaline ja tekitabki sellise yo-yo efekti ja ma nii väga uskusin, et Fitlapiga seda ei juhtu. Aga samas ma olen ise süüdi, et pole kava 100% jälginud ja päris palju päevi jätnud toidu koguse väiksemaks kui ette nähtud, arvates, et kui pärast tulebki õgimisisu, siis ma suudan seda ohjeldada ja seni suutsingi. Enne oli mul vaid paaripäevased punased päevad, kus ma kahe suu poolega igasugust rämpsu sisse ahmisin ja pärast ilusti kavas edasi olla suutsin. Sest siis oli mu motivatsioon kõrge – selline enam olla ei saa ja kogu lugu. Nüüd kui ma hakkan endist vormi meenutama, siis on mott täiega languses. Ilmselt 93 kilo peal mõtlesin, et ah ainult 8 kilo veel selleni, et olla algseisus (ütleme, et see on suur vahe-eesmärk, lõpp-eesmärk on järgmiseks aastaks).

Aga nüüd on sellel mõttetul õgimisel kriips peal ja olen kavas tagasi. Alguses harjumuspärast toitudega ja siis proovin midagi uut ka, et üksluisuse tõttu alla ei annaks (tahaks seda fitlapi kartulisalatit proovida ja seda oa-singisalatit ka, mida  nii paljud on kiitnud). Nii et täna on minu esimene päev täiesti kavas olla, seega hoidke mulle pöialt 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lizzy
44831 lugemist / 12 fänni
Minust

Olen 30-aastane naisterahvas ja tervislik toitumine on minu jaoks siiani üsna tume maa olnud. Alates 2014. aastast hakkas kaal erinevatel põhjustel hüppeliselt kasvama ja väga raske oli tõdeda, et nüüd olen ülekaaluline, seega ma ignoreerisin seda fakti mitu aastat. Nüüd, kui ülekaal on läinud väljakannatamatult suureks, tuli midagi ette võtta ja Fitlap on selleks suurepärane abiline. Algus: 10.01.2017 numbrilt 112 kg (pikkus 183 cm).

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, kuna see pole pelgalt toitumiskava, vaid suurem kasutajatele mõeldud interaktiivne keskkond, kus on lisaks peamisele (hulgaliselt retsepte, väga paindlik toitumiskava ja ostunimekirja funktsioon) ka vajalik, et saaksid oma edusammudest graafikute abil hea visuaalse ülevaate. Suhtlemisvajadust aitab lisaks blogimise võimalusele vähendada FB salagrupp, kuhu kogunevad ainult Fitlapi kasutajad. Kõige olulisem põhjus Fitlapi kasutamiseks on aga see, et retsepte on tõesti palju (400+) ja nende järgi on toitude valmistamine imelihtne.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom