Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Igas päevas väike üllatus

Esimene päev on seljataga ja tunne on mõnus. Avastasin ootamatult nii toreda asja, et endal ka südamest hea meel. Nimelt, mõnda aega peale hommikupudru tahtisin hirmsal kombel ennast liigutada, kui juba menüü nii paigas on. Kuna mul oli vaba päev, siis nuputasin mida teha? Surfasin veel mõnda aega siin Fitlapi lehel, kui leidsin treeningukava koha. Kuna mul on alles teine päev ja asjaga veel nii tuttav ei ole, olin päris rõõmus kohe. Valisin loomulikult algajate kava ja peab mainima, et väga mõnus. Söömine paigas ja liikumis variant ka veel. Kuna lapsed olid koolis ja lasteaias, siis oli täiesti lahe treenida omas kodus. Võttis ikka päris võhmale, kui pole ammu trenni teinud. Tõeline üllatus.

Täna on uus päev ja hommikusöögiga läks väga hästi. Rääkisin oma suuremale pojale, et liitusin Fitlapiga ja tutvustasin selle võimalusi. Õhtul selgitasin talle, et kõik söögid, mis ma olen valmistanud täna, on siit pärit ja need on tervislikud. Seega läks tänane hommikusöök ka suurepäraselt. Sõime mõlemad pudrutaldrikud ilusti tühjaks ning siis sain aru, et vanemad kontrollivad ka oma laste söömisharjumusi. Seda, mida lapsevanem koju toob ja valmistab, seda sinu laps sööb. Mõelge sellele! Olen olnud alati tervisliku toitumise poolt, kuid ikkagi leian ma, et meil on kodus limpsi, pizzat, krõpsu, kommi jne. Otsustasin, et loobun snäkkide, limpside jms ostmise. Tõepoolest tuleb ette nn patusöögikordi nagu ka siin lubatud, aga vahetan kõik snäkid/limpsid puuvilja ja mineraalvee vastu välja. Lapsed söövad väga ilusti puuvilja ja juurvila, kui see teha neile meeldivaks. Näiteks, õunad ja pirnid teen ma lastele väiksemateks tükkideks. Kõik algab sellest, et tükeldan õuna kaussi ja hakkan seda ise sööma, juba varsti märkasin, et lapsed olid ligi ja küsisid õuna kildusid veel juurdegi. Teine asi mis lastele väga meeldib on riiv porgand suhkruga. Suhkur küll ei ole tervislik, kuid lastele selline varjant sobib ja nad söövad siis köögivilja. Seda suhkurt läheb sinna minimaalselt, lihtsalt veidike peale raputada ja juba ongi kauss tühi. Suurepärane varjant lapsi köögivilja sööma panna. Veel olen aru saanud, et lastele meeldivad söögid, kus kõik toiduained on eraldi. 

Ikka ja jälle oma teksti läbi lugedes saan aru, et probleem pole meie söögi valikus, vaid söögi aegades. Järelikult pean võtma eesmärgiks päevaplaan koostada, kas või minimaalse. Nüüd pole muud, kui treeningukava lahti võtta ja liigutama hakata.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod