Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Söök ja leiutamine.

Kui tahad ikka kavas püsida, tuleb aegajalt "leiutada", et süüa seda, mille järgi isu on. Eelmisel nädalavahetusel tuli lastel ja mehel isu soojade ahjus tehtud singi ja juustu võileibade järele……või noh, saiade ikka 😀

Pidin siis endale ka kiirelt midagi taolist välja mõtlema. Mul oli kaerasepikut, külmikus poolik tomatipasta mis tuligi ära kasutada ja kanasinki täpselt niipalju, et retseptiks sai pitsa tortilla põhjal. Tortilla vahetasin sepiku vastu ja teised ained vastavalt sellele, mis mul kodus saada oli. Imehea sai, järgmisel korral proovin sedasama ka tortillaga. Pole neid koju endale ostnud, sest kardan, et ei jõua neid nii kiirelt ära kasutada ja nad muutuvad lahtises pakis kasutuskõlbmatuks.                                                 

                                                                                                                                                                                                            

Täna tuli mul isu punapeedi-küüslaugu-majoneesi salati järele. Kõrvale muidugi soovisin ka kartuleid. Palju aega kulus siis retseptide lappamisele. Panin otsingusse sõna majonees ja valikutest kõige sobivamaks osutus retsept tuunikalaleib munaga. Leiva asendustes oli päris hulga keedetud peeti niiet sellest kogusest sain asendada 1/3 peedi ja 2/3 kartulitega. Tuunikala asendasin kanasingiga ning praadisin selle pannil koos munaga.                                                                                                                                                                                         

Olin laisk ja ostsin poest valmis keedetud peeti. Seda jäi päris palju järele niiet homseks tuleb ka sellest midagi vaaritada, või siis söödan mehele ja pojale sisse 😀 Tahaks rosoljet. Täna juba uurisin retsepte, mille järgi seda teha saaks, aga kapis on mitu toiduainet, mille kuupäev kukub paari päeva jooksul niiet suur pakk kodujuustu ning suitsukana kuubikud tuleb ära süüa.                                          

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse