Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Seisak ja mõtted seoses sellega.

Kaks kuud on kaal olnud mul täpselt samal kohal. Allapoole mingist kindlast numbrist enam ei lähe. Eiteagi kas asi on minus, või see süsteem lihtsalt ei toimi minu peal. Poes mingi leti ees seistes olen tabanud end mõttelt, et miks ma just seda kallist sinki või täishinnaga juustu pean ostma, mille rasvaprotsent ühtib kavas olevaga, kui kaal nagunii enam liikunud pole. Võtaks midagi odavamat. Aga lõpuks ikka laon korvi kavale vastavat toitu täis, kodus otsin välja oma köögikaalu ja vaaritan endiselt näpuga menüüs järge ajades. Aga tulemus 0. 

Olen viimaselajal palju lugenud erinevaid kaalufoorumeid, blogisid ja artikleid. Sisestanud oma menüü ka nutridatasse ja võrrelnud tulemusi kui olen toitu teinud originaal retsepti järgi ja ka siis kui olen asendanud toiduaineid. Tulemused siiski on mõnevõrra erinevad. Näiteks kui teen hommikuks võileiba, on kaloraaž ning valgud, rasvad, süsivesikud teise näiduga, kui teeksin võileiva asemel samast retseptist hoopis kaerahelbe putru. Igatahes midagi on valesti…..vähemalt minu jaoks. Olen otsustanud mõningaid asju katsetada….samas jägides endiselt Fitlap kava.

Kui mõnel meist langeb kaal kilo või rohkemgi nädalas, siis teisel langeb see samapalju kuu jooksul. Mõnel on seisak mitu kuud järjest või kõigub üles-alla. Inimesed ja organismid on erinevad. Mis mõjub ühele, ei pruugi teisele samu tulemusi tuua. Ilmselt on nii ka minul. Olen ka varem oma elus kaalu langetanud. Kõige paremaid tulemusi olen saanud, kui teatud toidud olen menüüst välja jätnud või neid tunduvalt vähendanud. Näiteks kartul, leiva ja saia tooted, valge jahu ja suhkur. Proovin ka nüüd seda varianti ja vaatan mis juhtub. Kas hakkab kaal allapoole liikuma või mitte. Saia, suhkurt ja jahutooteid ma nagunii ei tarbi, aga otsustasin kartuli ja leiva koguseid piirata. Puuviljadest eelistan vähem magusaid. Võileiva asemel üritan süüa täistera kaerahelbe putru (sest see maitseb mulle kõige rohkem). Kartulite asemel pruuni riisi või tatart. Poesinkide, mis ei sisalda 100 % liha, koguseid tuleb ka ilmselt piirata. Eks hiljem selgub mis veel. Ilmselt alustan septembrist ja annan siis siin ka tulemustest teada. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod