Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Reede…

Nagu ikka reedeti oli täna kaalumise päev. Pühapäevast alates proovisin siis leiva- ja kartulivaba "dieeti". Hommikuti oli menüüs puder ja keedumuna. Teistel toidukordadel asendasin või kombineerisin menüü nii, et leiba ega kartulit ei oleks. Tulemused aga panid mind kõvasti pettuma. Nimelt näitas täna kaal 600 grammi suuremat numbrit kui eelmisel reedel.                                                                                                                                                                                                                                                             

Ausaltöeldes olen tohutult pettunud ja ei teagi mida edasi teha. Minu kasutusaeg siin hakkab lõppema. Plaanisin pikendada veel kuu võrra kui avastasin, et soodukas on, aga samas ma ei tea, kas on mõtet enam raha raisata nii kavale kui ka kallimale toidule (ostukorv on siiski Fitlapiga kallim kui varem). Varsti täitub juba kolm kuud sellest, kui mu kaal enam allapoole liikunud pole. Varem….päris alguses, kuni juunini, kui alustasin langes kaal mingil määral ka siis, kui mõnel nädalal tuli patutoidukordasid rohkem kui üks. Ja sentimeetrid kadusid päris hästi, aga nüüd pole neid ka enam vähenenud. Kõik seisab paigal.  Olen tubli olnud ja kavast kinni pidanud……aga jah….mis teha.                      

Igatahes homme õhtul üritan oma kaaluteema korraks unustada. Vaaritan õhtuks singirulle, kartulisalatit, täidetud mune ja ostan poest suure tordi…..kõik tuleb kavaväline…..laste tellimusel…..ja tähistame pere ning lastega uut kooliaasta algust. Eks uue nädala algul selgub, mis edasi saab. Motivatsioon on hetkel 0, samas on suur soov jõuludeks vähemalt 5 kilo kergem olla, aga kui mu kaalunumber selliseid trikke teeb, siis ei saavuta ma seda ka järgmise aasta suveks.                                                                                                                                                                                                                                                                      Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse