143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädal möödas


Olen nüüd 5 päeva 100 protsenti kavas olnud……Kaalu on kadunud ja enesetunne veidi parem. Mõnel päeval oli küll raskusi õhtu ja hilisõhtuse eine sisse söömisega, kuna elulised probleemid kerkisid päevakorda ja isu absoluutselt ei olnud, pea valutas ning ka kerged uneprobleemid kimbutasid, aga võtsin end ikkagi kokku ja mõtlesin, et ei taha ka seda kava raisku lasta ning kavavälist toitu süüa.   

Homme on plaanis teha patune õhtu koos hea seltskonnaga 🙂 Söögiks teen oa- singi salatit (mitte seda mis meil kavas). Salat sisaldab konservube, sinki, punast sibulat, riivitud juustu, hapukoort ning majoneesi. Kõrvale tortilla tsipsid, juustusnäkid ja vaatab mis poest veel leiab. Dipikaste ka :). Söögi loputan alla mõne hot shotiga (Vana Tallinn, must kohv ja vahukoor). Tean küll, et jube kaloripomm, aga jubedalt isutab selle järele. Lisaks paneb punkti väga pingelisele nädalale. Tean küll, et alkohol pole lahendus :D, aga noh mis teha…………….vahepeal harva ju võib seda endale lubada. Olen oma elus lubanud kahte asja…..et ma ei hakka kunagi karsklaseks, ega ka usklikuks. Vähemalt hetkel 31 aastaselt olen endiselt sellisel arvamusel. 

Veidi kavast ja söögist ka…Viimasel nädalal kulus mul palju aega, et üles leida vanad lemmik retseptid Fitlapis. Endiselt ei ole ma suutnud leida seda retsepti, millega sai teha singivõileiba hommikuks. See oli tuletatud retsept. Kasutasin leiba, võid hiigelkoguses sinki ja kohvile sai koort ka veel, aga no ei tule meelde millisest retseptis see pärines. Kasutasin siis hommikuti põhiliselt munavõi galetil retsepti. Korra oli ka mingi pannkoogi retsept, kus sai kasutada nii sinki kui muna ja piima kohvile. Mõtlesin, et peaks uuesti pudru variandile üle minema, aga sel nädalal polnud absoluutselt aega vaaritada palju. Varem mingil hetkel kui tegin oma leivast ja kartulist loobumise katset, siis sõin hommikuti täistera kaerahelbe putru ning keedetud muna (ma isegi ei mäleta mis retseptist seda sai). Kaalule mõjus igatahes hästi. Minu jaoks on ka oluline, et saaksin kasutada piima või koort kohvile. Ma pole endiselt ära õppinud musta kohvi joomise. Ilma suhkruta ja magustamata küll, aga must mõru mulle ei meeldi. Tol päeval, kui avastasin, et ei saa teha tomatisuppi kodus olevast hakklihast, valisin retseptiks hoopis hakkliha supi rasvasema lihaga. Hea, et nüüd on märgitud juurde mõningatesse retseptidesse, et seal on kasutatud rasvasemat liha. Lihtsam otsida. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Lihtsalt Maria
21212 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen 30 aastane ja 20 kilo ülekaalus. Fitlap on minu viimane õlekõrs :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Lihtsad toidud. Saledaks saab ka kartuli ning võileivaga :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom