Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaalumine

Nonii……täna hommikune kaalumine näitas tervelt 100 grammi väiksemat numbrit kui eelmisel reedel 😀 Vähemalt mingisugunegi liikumine allapoole kahe kuu jooksul. Kuna see 100 grammi pole just palju ja pole eriti märkimisväärne tulemus, siis arvan endiselt, et midagi on ikka paigast ära. Peale eelmist kaalumist oli laupäeva õhtul patukas, nagu ikka planeerin selle laupäeva õhtusse ja peale seda olen 100 % tubli olnud. Kuigi kasutusjuhend vist näeb ette, et patutoidukord on lubatud vaid siis kui eelnevalt on kaal langenud 0,5-1 kilo nädalas??? Aga no ma ei kujuta ette, et oleksin nüüd kaks kuud täiesti 100 % vaid kava toitu söönud, mitte ühtegi ampsu muud toitu. Sellisel juhult oleksin vist tohutus stressis. Aga noh……ma ei ole kindel kas see on lubatud, kuid olen ikka patutoidukorra teinud, isegi kui kaal pole langenud. Aasta alguses kui Fitlapiga alustasin oli ka juhuseid, et kaal ei langenud või kõikus, aga järgmisel kaalumisel peale ühte suurt sünnipäeva pidu lookas laua taga oli kaalunumber kohe kõvasti väiksem.                                                                                                                                                   

Täna hommikul tegin igatahes juba ettevalmistusi oma uueks toitumise plaaniks ja võileiva asemel tegin kaerahelbe putru. Eelmise postituse all küsis keegi, et millisest retseptist saab teha nii putru kui ka võileiba. Täna kasutasin retsepti munavõi galetiga. Galeti asendustes küll helbeid ei ole, aga olen täistera kaerajahu asendanud täistera kaerahelvestega. Kuna kalorid ja teised näitajad on enamvähem samad, siis olen julgenud sellist isetegevust teha. Pudru keedan alati veega nagunii ja isegi kui piim-koor on retseptis, läheb see kohvile. Ja võisilm pudrul pole ka minu jaoks väga oluline. Kui retsepte lappasin, siis mulle meelejärele olevaid putrusid on nagunii vähe. Suurem osa neist on magusad või siis koos kohupiima või kodujuustuga. See variant ei sobi mulle üldse. Ma pole absoluutselt magusasõber ja eriti veel hommikuti, ma lihtsalt ei suuda mingit magusat putru endale sisse ajada. Ja uus avastus enda jaoks lisaks kaerahelbe pudrule on 8-viljahelbed kliidega, aga leidsin vist ainult 1 retsepti kus neid helbeid kasutada saan. Rukkihelbe puder omletiga. Teised olid jällegi magusad pudrud. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse