Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Üldine

Vahest vist on ikka kaeblemisest natuke kasu ka.

See nädal on läinud väga ilusti kavas. Pole ka mingit vajadust et peaks näksima, või midagi. Kaal liigub küll vähe haaval, aga siiani ikka on ennast languse suunas näidanud. Tuleb jälle muidugi see jube nädalavahetus mis alati asjad tuksi keerab. Aga näis. Kuna pühapäeval on vanavanemate päev, siis tuli juttu, et kooki ei tee, see käis siis mu ema kohta, kuna tema meil tuntud küpsetaja siin. Pidime tegema pitsat, mitte kava järgi, aga seda siis üks toitukord ja kõik. Täna juba mõtlesingi et tuleb patukord ära teha ja pühaopäevaks ei jäägi midagi. Aga siis tekkis idee, et ma saan ju minna poodi ja leida sealt endale midagi kava järgi. Tuleb küll külm söök, aga ju siis mõtleb õhtuks midagi sooja välja.

Plaanis on minna seenele, aga näis ka täna õnnetub, kõik sõltub mis ilm on. Päris vihmaga ei taha küll kuskile minna. Muidu oleks päris mõnus vahepeal väike metsatiir teha.

Nädalavahetusel plaanis ikka oma puudega tegeleda, niipalju kui need "sõbrad konnad" lasevad. Neil on eriline komme, ennast hunnikute alla koguda ja siis seal kalpsama kukkuda. Ehmatavad ja see segab mind. Aga tahaks juba need puud riita saada, et saaks ennast hakata vaikselt tubaseks tekitama. Saaks tubased asjad ka korda.

Ku lõpupoole on ka üks metsavõistlus plaanis ja siis tuleb läbida umbes 15km teekond, lahendades erinevaid ülesandeid. Näis kuidas see kulgeb, loodan et edukalt. ja päris viimaseks ei jää. Pole ammu saanud asjaga tegeleda ja siis natuke kardan, aga tean et saab kambapeale hakkama ja siis juba hakkavad asjad tulema ka.

Aga ikagi põhirõhk jääb siis oma kaalule ja see tuleb ja tuleb saada. ma siin jälgin erinevaid teemasid, et ma ikka oma ülesannet ei unustaks. Ja eks see õue asjade lõpetamine ongi see, et saaks ikka rahulikumaks, et siis hakkaks kas kõndimas või rattaga sõitmas käima, peab ju aeroobset ka lisaks lihasele tegema. trennid aga pole veel lahti läinud. Muudkui käin ja ootan, aga eks püütakse kooli asjad paika saada ja siis saab suurte asjad ka jonksu.

Ilusat nädalavahetust

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse