Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sügis

Nagu siin eile juba kirjutati oli eile Pärtlipäev. Et Pärtel viskab metsa seeni ja tuleb kosja minna jne. Aga meil see jama et meil kodus Pärtel, kellel siis eile nimepäev oli. Ja ikka oli miel sii jälle torti ja kooki. No ikka proovisime järgi küll selle koogi ja torid, aga õnneks oli täna hommikul kaalu miinus ja loodan, et see nii ka jääb. Õhtne söök oli jälle kava järgi ja tänane päev ka. Seda näis mis laupäev toob. Kuna laupäeval meil miski suguvõsakokkutuleku laade päev.

Aga kuna eile pidi ju Pärtel seeni metsa viskama, siis vist on plaan täna neid natuke vaatama minna. Tahaks ikka hirmsasti seda marineeritud seent teha ja natuke võiks kukekaid ka süüa. Ja saaks äkki nats külmagi panna, et üllatada millalgi. Ükspäev panin eelmisel aastal kappi pandud kukekatega meest. Küsis kust ma neid sain 🙂

Aga eile sain ebameeldiva teate osaliseks. Eelmsiel talvel käisin meil kohalikus spordihoones trennis ja nüüd olen hädas, kuna see jõutreening jääb ära, tuleb ainult zumba ja seda on natuke vähe, lihastreeninguna. Kodus teha on väga keeruline, kuna pole sellist kohta ja ruumi ja lisaks on lapsed kes segavad. Nüüd kohe täitsa õnnetu, täista ootasin seda aega juba. Nüüd genereerin siin. Natuke ju põen oma kehapärast ka alles, et pole ju nii kena kui teised siledad ja lihaselised kes teistes trennides käivad ja jõusaali ma kappidega küll ei lähe. Meil on sela veel kirjade järgi mingi bodyart, aga ma ei tea sellest ka väga midagi. Kuidas see on ja mis seltskond seal käib. õnnetuuuu olen 🙁 mul vaja ennast ikka suveks ilusaks saada, see on minu eesmärk ja ma pean selle saama.

Igatahes lähme siis sügisele vastu ja loodame parimat. Eks praegu püüan väljas ytoimetada ja ennast vormis hoida, puid veel laduda küll ja seeni ka vajas metsas liikudes korjata.

Sügis üldse tuleb kuidagi väga kiiresti peale. Ühela päeval oli järsku külm ja tuli sukapüksid jalga tõmmata. Üldse nagu poel valmis veel neid suveriideid ära panema, tahaks veel nagu õhemalt olla. Lapsed ka jäid nohuseks, sest kuidagi järsku läks külmaks.

Et päiksest suve lõppu siis!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse