137213 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Seda ja teist ;)


Taas hakkab üks töönädal läbi saama. Sellise palavusega istuda kontoris laua taga ja pole akent ka mida avada, et saaks lasta soojust tuppa. Jubbeeeee, tahaks juba õue ja ära siit. Viimased 1,5h veel istuda ja siis…..

….läheb rabelemiseks. Homme siis käes meil see kaua oodatud talgupäev. Kui ma esmaspäeval blogin, siis olen elus.

Nädalavahetus tuleb täiesti kindlalt 100% kava väline, kuna midagi eraldi tegema ei hakka ja pole aegagi, aga selle eest suure tõenäosusega saab füüsilist tehtud niiet on kohe. 

Õhtul lähen teen kodus ühe potitäie hapukapsa suppi ja siis veel makaronisalat ja siis peaks toidud valmis olema. lisaks läheb juurde kana koivad, nats šašlõkki ja vorste. 

Lubab muidugi selle suve kõige kuumemat päeva. Lubab muidugi ka vihma, aga seda loodan et väga ei tule ikkagi. ja kui tuleb siis vast ainult vihma ja ei ole äikest. See olekski paras jahutus sellele ilmale. Öeldi, et ei tea kas sellel aasta üldse suve tuleb, aga minul siis kuumust küll ja küll. Rohkem nagu ei tahakski. See 30C ikka väga palju.

Mõtlen siis kui lahe on tegelikult minu lastel (ma loodan vähemalt, et on). Poiss lõpetas täna RIMI jalgpalli laagri, esmaspäeval läheb piiga oma võimlemis laagrisse. Päevad sisustatud, sõbrad ümberringi. Väga lahe minu meelest. Mina ei saa nud kuskil käia. Meil perel olid loomad ja ikka peenramaad ja kodus oli ju tööd küllaga, miks peaks minema seda tööd kuskilt mujalt otsima. Teised käisid järves ujumas terve suve ja linnas rannas. Mina sain ikka oma päevituse kodusrt peenravahelt. Nüüd ma nagu ei oskagi seda hinnata. Pole kodus küll loomi, aga tegevust on ikka koguaeg kodus. Aga püüame ikka lastega ka kuskil käia ja nemad saaks ka kodust välja. Et ei oleks päris seda tunnet, et ainult töö ja töö ja muud polegi. Praegu nad ikka tulevad appi ka ja poiss on päris iseseisvalt juba toimetanud ja olnud suureks abiks.

Igatahes tuleb jälle üks suur tööööö sellel nädalavahetusel ja mõnusat und pole loota. Loodan küll, et patutoit ei too lisakilosid kui rapsimist palju.

Ilusat nädalavahetust!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37280 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva