Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Seda ja teist ;)

Taas hakkab üks töönädal läbi saama. Sellise palavusega istuda kontoris laua taga ja pole akent ka mida avada, et saaks lasta soojust tuppa. Jubbeeeee, tahaks juba õue ja ära siit. Viimased 1,5h veel istuda ja siis…..

….läheb rabelemiseks. Homme siis käes meil see kaua oodatud talgupäev. Kui ma esmaspäeval blogin, siis olen elus.

Nädalavahetus tuleb täiesti kindlalt 100% kava väline, kuna midagi eraldi tegema ei hakka ja pole aegagi, aga selle eest suure tõenäosusega saab füüsilist tehtud niiet on kohe. 

Õhtul lähen teen kodus ühe potitäie hapukapsa suppi ja siis veel makaronisalat ja siis peaks toidud valmis olema. lisaks läheb juurde kana koivad, nats šašlõkki ja vorste. 

Lubab muidugi selle suve kõige kuumemat päeva. Lubab muidugi ka vihma, aga seda loodan et väga ei tule ikkagi. ja kui tuleb siis vast ainult vihma ja ei ole äikest. See olekski paras jahutus sellele ilmale. Öeldi, et ei tea kas sellel aasta üldse suve tuleb, aga minul siis kuumust küll ja küll. Rohkem nagu ei tahakski. See 30C ikka väga palju.

Mõtlen siis kui lahe on tegelikult minu lastel (ma loodan vähemalt, et on). Poiss lõpetas täna RIMI jalgpalli laagri, esmaspäeval läheb piiga oma võimlemis laagrisse. Päevad sisustatud, sõbrad ümberringi. Väga lahe minu meelest. Mina ei saa nud kuskil käia. Meil perel olid loomad ja ikka peenramaad ja kodus oli ju tööd küllaga, miks peaks minema seda tööd kuskilt mujalt otsima. Teised käisid järves ujumas terve suve ja linnas rannas. Mina sain ikka oma päevituse kodusrt peenravahelt. Nüüd ma nagu ei oskagi seda hinnata. Pole kodus küll loomi, aga tegevust on ikka koguaeg kodus. Aga püüame ikka lastega ka kuskil käia ja nemad saaks ka kodust välja. Et ei oleks päris seda tunnet, et ainult töö ja töö ja muud polegi. Praegu nad ikka tulevad appi ka ja poiss on päris iseseisvalt juba toimetanud ja olnud suureks abiks.

Igatahes tuleb jälle üks suur tööööö sellel nädalavahetusel ja mõnusat und pole loota. Loodan küll, et patutoit ei too lisakilosid kui rapsimist palju.

Ilusat nädalavahetust!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse